پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده خاک انداز فلزی حراجی

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  24
رنگ  فلزی
اندازه  متوسط
توضیحات  شما به عنوان یک فروشنده محصولات پلاستیکی شاید زمانی که این عنوان را دیده اید از کاربرد محصول اطلاع چندانی نداشته باشید ما در این سایت هدفمان اطلاع رسانی در زمینه ی معرفی تمامی محصولات پلاستیکی، بلوری، فلزی و … می باشد.

برخی از محصولات را مشتریان ما پرکاربرد دانسته و نحوه ی استفاده و یا موارد استفاده را برای ما ارسال می کنند. با این توضیحات می خواهیم خاک انداز فلزی را به شما پیشنهاد دهیم وسیله ای که برای موارد بسیاری کاربرد دارد افرادی که دارای خانه ویلایی می باشند که حیاط دارد این وسیله برای تمیز کرن بسیار مفید می باشد همچنین در تراس ها و … برای مواردی که قرار باشد وسیله ی داغ مانند زغال و … را جمع کنید خاک انداز فلزی بهتر می باشد.

این محصول با قیمت بسیار کم به فروش می رسد تا همه بتوانند این محصول را خریداری کنند.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.