پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده سبد پیک نیک پلاستیکی گلنوش

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  کوچک-متوسط-بزرگ
توضیحات  سبد پیک نیک را می توان برای افرادی در نظر گرفت که بسیار خوش سفر هستند برخی از خانواده ها که غذا خوردن در بیرون از خانه را ترجیح می دهند برای داشتن یک سفر خوب و عالی نیاز است تا همه س وسایل را به همراه داشت یکی از وسایل ها مربوط به آشپزخانه و غذا می باشد.

سبد پیک نیک باعث می شود تا همه ی وسایل را به طور منظم در آن قرار داده تا سفری خوبی را تجربه کنید. برخی از سبدها طبقه بندی شده و به راحتی قابل استفاده است همانند سبد پیک نیک گلنوش که به راحتی می توان برخی از وسایل کوچک و یا شکستنی را در جایگاه خاصی نگه داری کرد.

این نوع سبدها به فروش عمده می رسد که کافی است برای دریافت قیمت و نحوه تحویل بار با واحد فروش تماس بگیرید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.