پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده فایل رمانتیک پلاستیکی

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  1
رنگ  الوان
اندازه  2-3-4-5 طبقه
توضیحات  فایل ها برای نظم بخشیدن به هر خانه، مدرسه، دفاتر کار و … نیاز است برخی از این فایل ها را برای نگه داری لوازم کوچک خانه از جمله لباس ها، جوراب، اسباب بازی های کودک و … استفاده می کنند و یا در سایزهای کوچک را در آشپزخانه برای نگه داری وسایلی از جمله سیب زمینی و پیاز، قاشق، استکان و … استفاده می کنند.

در واقع از فایل ها می توان استفاده های فراوانی برد برای مدارس جهت آرشیو و نگه داری پرونده ها، در دفاتر کار نیز به همین منظور کاربردی است. بنابراین داشتن فایل در هر خانه و یا محل کاری نیاز است که بنا بر نیاز در طبقات مختلف تقسیم می شود این نمونه که مشاهده می کنید با نام فایل پلاستیکی رمانتیک است.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.