پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده قالب فلافل استیل

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  12 عدد
رنگ  استیل
اندازه  متوسط-بزرگ
توضیحات  برای تهیه ی فلافل در خانه نیاز به قالب مناسبی است تا هم به شکل فلافل های بازاری شود و هم سریعتر بتوان تهیه کرد. قالب فلافل دو نوع استیل و پلاستیکی موجود است استفاده از آن نیز بسیار راحت می باشد که با کشیدن زبانه به سمت پایین و ریختن مواد فلافل داخل آن و سپس به راحتی به داخل روغن رها کردن که با این کار به راحتی و با سرعت بیشتر می توان تعداد بالایی فلافل تهیه کرد. برخی افراد از این قالب برای تهیه ی شامی هم استفاده می کنند که همین مزیت ها را در تهیه ی این مواد غذایی دارد.
پخش به صورت عمده این نوع محصول در مجموعه بزرگ مقدسی پور صورت می گیرد. همچنین سایر لوازم استیل و مناسب آشپزخانه در این مجموعه به فروش می رسد.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.