پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده قندان استیل حراجی ۲۰۰۰ فروش

 

قیمت  2000 تومان
تعداد در بسته  6 تایی
رنگ  استیل
اندازه  کوچک
توضیحات  یک محصول جالب برای پیشنهاد امروزمان داریم این محصول نه تنها در خانه بلکه بسیار در محل کارها استفاده می شود. شاید تعجب کنید که این قندان کوچک به چه کار می آید اما با خریدی که مشتریان ما انجام داده اند و استفاده ای که از آن برده اند نشان می دهد که کاربرد خاص خود را دارد. با توجه به کوچکی که این قندان دارد برای خانه می تواند یک پذیرایی خاصی را به ارمغان آورد که آن هم برخی از قند های کوچک و یا نبات در آن قرار داد.

و یا در محل کار بر سر میز هر کارمندی می توان این قندان را گذاشت چرا که با کوچک بودن جا زیادی هم اشغال نمی کند و بسیار پرکاربرد نیز می باشد. بنابراین خرید عمده ی این محصول برای شما مشتری عمده با صرفه می باشد.

کافی است با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید تا از نحوه خرید اطلاع پیدا کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.