پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده پایه قابلمه فلزی گرد

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  12
رنگ  فلزی
اندازه  5 و 6 طبقه
توضیحات  خانه ی یک کدبانوی با سلیقه برخی از وسایل وجود دارد که بسیار متنوع می باشد و همچنین نمونه ای که امروز می خواهیم به شما پیشنهاد دهیم بسیار پرکاربرد در صرفه جویی از مکان می باشد حتی اگر آشپزخانه ی کوچکی داشته باشید به راحتی می توانید قابلمه ها را در جای قرار دهید که هم در دسترس باشد و هم جای زیادی را اشغال نکند.

با این توضیحات می خواهیم پایه قابلمه را به شما پیشنهاد دهیم که در اندازه های 5 و 6 طبقه وجود دارد با توجه به اینکه تعداد پارچه های که برای قابلمه ها در نظر می گیرند به صورت استاندارد در 5 یا 6 طبقه جای میگیرد این پایه ها نیز بر همین اساس طراحی شده اند.

نمونه ی که در این بخش مشاهده می کنید گرد می باشد و بسیار زیبا که می توانید در کنار یخچال و یا خارج از آشپزخانه و کنار میزناهار خوری هم قرار دهید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.