پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده پلاستیک 1000 تومانی

 

قیمت  1000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  برخی از اجناس پخش مقدسی پور در بخش پلاستیک های 1000 تومانی قرار دارد به همین منظور فروشگاه های پلاستیک ما در سراسر کشور علاوه بر 2000 تومانی، در بخش 1000 تومانی هم فعالیت دارند این محصولات در دسته های لوازم آشپزخانه، تزئینی، آرایشی و … می باشد که عکس بالا تنها یک نمونه به صورت نمایشی است و در واقعیت در بخش 2000 تومانی است.

شما برای آشنایی با این محصولات که می توانید تنها با قیمت 1000 تومان بفروشید می توانید با واحد فروش ما ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند. همچنین کافی است عضو کانال تلگرام ما شوید و به راحتی اجناس حراجی 2000 فروش را جستجو کنید چرا که برخی را می توان با قیمت 1000 تومان هم به فروش رساند. پخش عمده پلاستیک و بلور مقدسی پور جهت رفاه همه ی هوطنان خود گام بر می دارد.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.