پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش عمده چرخ دستی خرید خانگی

 

قیمت  تماس بگیرید
تعداد در بسته  دلخواه
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  چرخ خرید یک نیاز برای همه افراد می باشد این افراد می تواند یک خانواده باشد، در خانه دانشجویی و یا هر مکانی دیگری که افراد نیاز به خرید دارند استفاده می شود چرخ خرید در انواع مختلفی وجود دارد چرخ خرید دستی برای خرید های خانگی در این نمونه موجود است که به شما پیشنهاد کرده ایم.

با توجه به اینکه قیمت عمده این محصول متغییر است در این بخش قرار نداده ایم و نیاز است تا با کارشناس فروش ارتباط برقرار کنید و از قیمت آن مطلع شوید. همچنین نمونه های دیگر این محصولات در سایت موجود است تنوع رنگی بسیار بالا باعث می شود تا پاسخگوی همه ی نیاز ها بود و همچنین بتوان به راحتی با دیگر وسایل خانه ست کرد که این ویژگی برای نوعروسان بسیار اهمیت دارد.

برای خرید بیشتر می توانید به کانال تلگرام مراجعه کنید تا هر روز شاهد نمونه های جدید از محصولات پلاستیک، پارچه ای، بلوری و … باشید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.