پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش فنجان بلوری دیانا ۵۰۰۰ فروش

 

قیمت  5000 تومان
تعداد در بسته  6 تایی
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  برای یک پذیرایی ایده آل نیاز به برخی از وسایل می باشد تا پذیرایی را بهتر جلوه دهد به همین منظور ما نمونه های بسیار زیبایی را به شما معرفی می کنیم که در کنار آن می توان به عنوان یک محصول کادویی هم استفاده کرد و هدیه داد.

فنجان دیانا یکی از این نمونه ها می باشد که محصولی پر فروش می باشد چرا که علاوه بر زیبایی، قیمت بسیار مناسبی هم دارد شما با خرید یک محصول ایرانی علاوه بر اینکه از قیمت مناسب آن بهره می برید به راحتی می توانید از تولید ملی حمایت کرده باشید.

به همین منظور پخش بلور مقدسی پور تا جایی که ممکن باشد محصولات ایرانی را در سراسر کشور عرضه می دارد. شما می توانید نمونه های بسیار زیاد دیگر از بلور را که منسب کادویی نیز می باشد در همین سایت و یا در کانال تلگرام مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.