پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش قلک پلاستیکی فامیل دور مرسی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  36
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  اگر بخواهیم به کودکان پس انداز کردن را آموزش دهیم بهترین گزینه می تواند قلک باشد اما برای قلک ها طرح های بسیار زیبا و مدل های مختلف در نظر گرفته اند. قلک های فلزی، پلاستیکی و … که طرح و مدل های زیادی از انواع حیوانات، شخصیت های کارتونی و … وجود دارد در اینجا قلک پلاستیکی فامیل دور را مشاهده می کنید که به طور حتم هر کودکی را به خود جذب می کند در کنار اینکه یک اسباب بازی جالب برای آن ها خواهد بود به راحتی می توانند پول را در آن پس انداز کنند.

این نمونه قلک ها در رنگ های متنوعی موجود است. طرح زیبایی دارد که ابرو و سیبیل این عروسک به صورت مو بوده و قابل لمس است به همین جهت کودکان را بیشتر جذب می کند.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.