پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش لوکس چهارپایه پلاستیکی تک سازان

 

قیمت  لوکس فروش
تعداد در بسته  12 عدد
رنگ  الوان
اندازه  30 سانت
توضیحات  برای ایستادن و یا نشستن در جاهای مختلف یک خانه نیاز به چهارپایه می باشد چهارپایه نیز تقسیم بندی شده است پایه های کوتاه و بلند دارد که هر یک می تواند مصرف ها را متفاوت کند. نمونه ای که امروز به شما معرفی کرده ایم چهارپایه 30 سانتی است از برند معروف تک سازان و در بخش لوکس فروش قرار دارد. به این صورت که جهت خرید محصولاتی که در بخش لوکس فروش قرار دارند نیاز است قیمت عمده را از یکی از کارشناس های فروش ما استعلام بگیرید.

نمونه های بیشتر از انواع چهارپایه از برند های مختلف همه در کانال تلگرام موجود است که به راحتی با یک جستجوی کوتاه می توانید به آن دست یابید. جهت خرید نیز دو روش حضوری و اینترنتی برای شما قرار گرفته است.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.