پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش پارچ بلوری اسپیرال کادویی حراجی

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  6
رنگ  بلوری
اندازه  بزرگ
توضیحات  پارچ برای هر سفره ای نیاز است ممکن است این سفره در یک خانه، مهمانی، رستوارن باشد و یا در هر مجلس و مراسمی دیگر که به آن نیاز می باشد. در بسیاری از مراسم ها بر اساس نوع برگزاری انواع مختلف و متفاوتی را ممکن است انتخاب کنند برای مثال در یک پذیرایی شیک حتما از پارچ های بلوری استفاده می کنند.

در مساجد و مراسم های بزرگ از پارچ های پلاستیکی تا هم حمل و نقل آسانی داشته باشد و هم به راحتی نشکند. بنابراین ما برای پاسخگویی به همه ی این نیازها سعی در عرضه مستقیم انواع پارچ ها داشته ایم. نمونه ای که امروز به شما معرفی می کنیم پارچ بلوری اسپریال است که در بخش حراجی 5000 فروش قرار دارد این نوع پارچ درب دار و رنگی است. طرح زیبایی نیز بر روی بدنه ی آن قرار گرفته است.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.