پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پخش چوب لباسی پلاستیکی پارس

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  30 عدد
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  برای آویزان کردن انواع لباس نیاز به چوب لباسی یا رخت آویز است که بتوان با آن کمدها را مرتب کرد و نظمی به آن داد به همین منظور طرح های مختلف و البته نزدیک به هم تولید شده است. از این نوع چوب لباسی می توان برای آویزان کردن لباس های مختلف و به همراه داشتن در مسافرت ها و آویز کردن به ماشین هم استفاده کرد. در رنگبندی این نوع چوب لباسی سلیقه های متفاوتی به خرج داده اند شما می توانید بر اساس نیاز چوب لباسی مورد نظر را تهیه کنید. این نوع به صورت 6 عددی به فروش می رسد. از برند پلاستیک پارس است که می توانید با قیمت تنها 2 هزار تومان خریداری کنید.
برای مشاهده نمونه های دیگر از انواع لوازم پلاستیکی ضروری خانه کافی است با پخش مقدسی پور آشنا شوید که یک مجموعه کامل بوده و انواع مختلف لوازم را با قیمت بسیار مناسب به فروش عمده می رساند.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.