پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

پیش دستی بلوری ارکیده حراجی ۵۰۰۰ فروش

 

قیمت  5000 تومان
تعداد در بسته  12
رنگ  بلوری
اندازه  متوسط
توضیحات  یک محصول دیگر برای پذیرایی پیش دستی می باشد که می تواند در جنس های مختلف باشد یکی از این جنس ها بلوری می باشد پیش دستی بلوری دارای کیفیت بهتری می باشد و از طرفی فروش بالایی نیز خواهد داشت.

شما با خرید این محصول نه تنها از قیمت مناسب بهره ای می برید بلکه از تولید ملی نیز حمایت کرده اید این محصول ممکن است در نمونه خارجی باشد و قیمت بالاتری نیز داشته باشد جنس خوب، طرح زیبا و قیمت مناسب ملاک های خرید اکثر مشتریان خواهد بود که این محصول نیز این موارد را دارد.

شما می توانید نمونه های دیگر از جنس بلوری را در همین منو و یا در کانال تلگرام ما مشاهده کنید که در کانال اندازه ها به صورت واقعی قرار دارد. جنس های 2000 و 5000 فروش را مشاهده کنید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.