پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

چهارپایه دو پله بلند پلاستیکی ناصر

 

قیمت  لوکس
تعداد در بسته  6
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  چهارپایه ها برای بخش های مختلف یک خانه، دفتر کار، مدرسه و … استفاده می شود که بر اساس استفاده ی آن در سایزهای مختلف وجود دارد یکی از کارخانه های که در زمینه ی تولید انواع صندلی و چهارپایه های پلاستیکی تولیدات زیادی دارد کارخانه ی ناصر می باشد محصولات بسیار با کیفیتی دارد که معروف نیز می باشد. ما در این بخش می خواهیم یک نوع چهارپایه را به شما معرفی کنیم که هم کار را راحت می کند به دلیل دو پایه بودنش و هم بسیار بلند و از نوع سوپر هم موجود است که برای کارهای خاص بتوان از آن استفاده کرد.
ما در پخش بزرگ پلاستیکی مقدسی پور تمامی محصولات ناصر پلاستیک را برای فروش قرار داده ایم تا ارتباط مستقیم مشتریان خود را با این تولیدکننده برقرار کرده و واسطه ها را حذف کنیم و به طبع قیمت بسیار مناسبی را برای همه ی مشتریان قرار دهیم.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.