پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

چهار پایه بلند سوپر پلاستیکی ناصر کد ۱۷۱۷

قیمت  ۲۵۰۰۰ تومان
تعداد در بسته  ۶ عدد
رنگ  الوان
اندازه  سوپر
توضیحات چهارپایه برای استفاده های فراوان خواهد بود در هر خانه ای می توان از چهارپایه استفاده کرد، در برخی مراکز ها نیز کاربرد خود را دارد با توجه به اندازه های که موجود است می تواند کاربرد متفاوت داشته باشد اما شهر پلاستیک یک پیشنهاد متفاوت برای شما خواهد داشت نمونه ی که به شما معرفی می کنیم در شکل نمایش داده شده است این چهارپایه سوپر از بزرگترین چهارپایه های موجود در بازار کد ۱۷۱۷ ناصر که تقریبا ۱ متر می باشد.

این چهارپایه را که از جنس پلاستیکی می باشد استفاده راحت، سبکی و قیمت مناسب را به دنبال دارد. کد مورد نظر را مشاهده می کنید که تنها با اعلام این کد می توانید خرید خود را انجام دهید خرید های عمده را برای بسته های ۵ عددی تهیه کرده ایم قیمتی متفاوت تر از همه جا برای شما در نظر گرفته ایم که بتوانید خرید خود را به آسان انجام دهید. سایر نمونه ها را نیز می توانید از طریق ارتباط با واحد فروش در اختیار داشته باشید.

شماره تماس ۰۹۱۹۶۶۳۲۶۹۳ مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.