پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

چوب لباسی پلاستیکی نگین حراجی 5000 فروش

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  بزرگ
توضیحات  این نوع محصول در هر خانه ای نیاز است هم برای داخل کمدها، پشت در و یا داخل ماشین از این چوب لباسی ها استفاده می شود اما چوب لباسی در انواع مختلف می تواند موجود باشد از جمله جنس های پلاستیکی، فلزی، چوبی و … که همه را در پخش مقدسی پور می توانید بیابید. چوب لباسی طرح های متنوع هم می تواند داشته باشد که برای برخی مراکز مانند خشک شویی و یا لباس فروشی ها استفاده شود این نوع چوب لباسی که مشاهده می کنید با برند 2017 شناخته می شود و در رنگبندی بسیار شیک و زیادی موجود است.
شما می توانید در بخش حراجی 5000 فروش این تعداد چوب لباسی را قرار دهید که به طور معمول تعداد 6 عددی تنها 5000 تومان در اختیار مشتری قرار می گیرد. چواب لباسی تنوع بالایی دارد که در اینجا برند نگین را مشاهده می کنید.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.