پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

ژله خوری بلوری لیف کات 5000 فروش

 

قیمت  5000 تومان
تعداد در بسته  36
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک-بزرگ
توضیحات  به طور معمول از ظروف بلوری می توان استفاده های فراوانی برد برای مثال در اینجا یک ظرف بلوری با نام ژله خوری لیف کات را معرفی کرده ایم که می توان در آن انواع مواد غذایی ریخته و یک پذیرایی فوق العاده ای داشت. ماست، آجیل، ژله، شیرنی کوچک و …. همه را می توان در این نوع ظروف قرار داده و بر سر سفره پذیرایی آورد.

این ظرف بلوری بسیار شیک بوده و در بخش پر فروش ها قرار دارد با توجه به اینکه یک جنس ایرانی و تولید ملی است بنابراین قیمت بسیار مناسبی هم دارد و در بخش حراجی 2000 و 5000 فروش قرار دارد سایز بندی آن به دو صورت کوچک و بزرگ می باشد که بر اساس نیاز می تواند در تعداد مشخصی خریداری کرد.

برای مشاهده اجناس بلوری بیشتر می توانید عضو کانال تلگرام شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.