پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

کارخانه تولید پلاستیک فریزر


این تولید کننده فعال در زمینه تولید انواع کیسه های رولی، کیسه فریزر، کیسه زباله، سفره های یک بار مصرف در مدل های متنوع، دستکش یک بار مصرف، روکش محافظ غذا و … فعالیت دارد و تمامی این محصولات را با بهترین مواد اولیه تولید و عرضه می نماید تا بتواند در راستای جلب رضایت مشتریان خود قدمی بردارد. و اما در این مرکز برخی از این محصولات را در اختیار داشته و به صورت عمده فروش سراسری خواهیم داشت. این محصولات می تواند از هر برندی باشد که تا به امروز کیفیت بالایی را برای محصولات خود در نظر گرفته است.
اما این گروه تولیدی با داشتن نمایندگانی فعال در شهرهای مختلف عرضه و فروش عمده محصولات خود را آغاز نموده است و برای گسترش فعالیت های خود فروش اینترنتی را نیز آغاز نموده است تا افرادی که در شهرهای خود نمایندگی این محصولات را ندارند از این طریق بتوانند خریدی آسان و ارزان را تجربه نمایند. خریدهای اینترنتی را در کالامون به صورت عمده انجام می دهد که شما هم می توانید از این روش استفاده کنید.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.