پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

کارخانه صنایع پلاستیک شیخی


محصولات تولید شده توسط گروه شیخی دارای تنوع بالایی می باشد که در این زمینه فرصت مناسبی در جهت فروش مستقیم آن ایجاد شده است که متقاضیان بتوانند در هر نقطه ای از کشور در جهت همکاری با ما اقدام نمایند و خرید محصولات مورد نیاز خود را با صرف کمترین زمان به انجام رسانند. شیخی یک برند معروف می باشد که توانسته است همکاری خود را با مرکز پخش عمده پلاستیک مقدسی پور آغاز کرده و تعداد بالایی از محصولات را برای فروش به صورت عمده عرضه می دارد.
شما می توانید با یک تماس تلفنی تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید از جمله قیمت اجناس، نحوه ی خرید و تحویل، همچنین مشاوره در زمینه فروش بالای محصولات پلاستیکی می تواند جز اطلاعات کسب شده از طرف شما در نتیجه ی ارتباط با واحد فروش ما باشد و در این زمینه تلاش ما در جهت افزایش جذب مشتری در نتیجه عرضه محصولات متنوع، باکیفیت و با قیمت مناسب می باشد که این امر سبب شده همه روزه بر تعداد مشتریان ما افزوده شود.پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.