پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

گلدان بلوری استوانه ای بامبو 5000 فروش

 

قیمت  5000 فروش
تعداد در بسته  6-12
رنگ  بلوری
اندازه  کوچک-متوسط-بزرگ
توضیحات  گلدان های بلوری که به نام گلدان های بامبو مشهور هستند یکی از زیباترین گلدان های بلوری است از آن ها می توان برای انواع گل ها استفاده گل های که داخل آب رشد می کنند بهترین گلدان می تواند این گلدان ها برای آن ها باشد. گلدان های استوانه ای که طرح های مختلف و گودی های متفاوت دارند در بخش 5000 فروش قرار دارند.

همچنین از این نوع گلدان ها به راحتی می توان به عنوان جای برای گل های خشک و تزئینی از آن استفاده کرد. پخش عمده محصولات بلوری در مجموعه بزرگ مقدسی پور صورت خواهد گرفت. برای دریافت این نوع محصول به همراه سایر نمنه گلدان های پلاستیکی، سرامیکی و … کافی است وارد این مجموعه شوید.

شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور
کانال تلگرام جهت ورود به تلگرام کلیک کنید


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.