پخش پلاستیک مقدسی پور

پخش عمده ی محصولات پلاستیکی و 2000 فروش و محصولات پلاستیکی حراجی

گلدان کاکتوس پلاستیکی ملینا 2000 تومانی

 

قیمت  2000 فروش
تعداد در بسته  24
رنگ  الوان
اندازه  کوچک
توضیحات  برای گل های کاکتوس معمولا کوچکترین سایز از گلدان ها را استفاده می کنند چرا که کاکتوس ها در ابتدا و در بسیاری موارد کلا سایز کوچی دارند و رشد خاصی ندارند. ما انواع گلدان را برای کاکتوس داریم که طرح و برندهای مختلفی است در اینجا یک نوع را به شما معرفی می کنیم که سایر نمونه ها را می توانید در بخش های دیگر این وب سایت مشاهده کنید.
گلدان کاکتوس ملینا طرح بسیار متفاوت و زیبایی دارد در بسته های 10 عددی با تنوع رنگی بسیار بالا به فروش می رسد. این گلدان ها را می توان با قیمت 2000 تومان در اختیار مشتری قرار دارد. در واقع تعداد 10 عدد آن تنها 2000 تومان می باشد که شما هم می توانید با در نظر گرفتن شرایطی به صورت تک بفروشید. پخش عمده این نوع گلدان در سراسر کشور تنها از پخش مقدسی پور صورت می گیرد.
شماره تماس 0657 834 0919 مهندس مقدسی پور


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

شرکت پخش پلاستیک مقدسی پور

با خدمتی درخشان در زمینه صادرات انواع اجناس پلاسکو در بازار گسترده ی ایران فعالیت دارد. زمینه کار پخش انواع محصولات پلاستیک مقدسی پور ،پخش عمده پلاستیک به سراسر کشور و خارج از کشور است. امروزه نیاز به محصولات و ظروف پلاستیکی نسبت به گذشته افزایش یافته است و مهم ترین عامل در افزایش فروش و جذب مشتری قیمت ، کیفیت و تنوع می باشد که ما در راستای جلب رضایت مشتریان خود این سه فاکتور را در نظر گرفته ایم. درخصوص آگاهی از قیمت های ما و همچنین محصولات موجود برای فروش می توانید اقدام به تماس تلفنی و همچنین مراجعه حضوری نمایید و خرید محصولات خود را با بهترین قیمت به انجام رسانید. جهت اطمینان از کیفیت و خدمات ما می توانید یک بار امتحان کرده و از محصولات ما خرید کنید.