پخش عمده بلور
پخش عمده بلور

پخش عمده بلور

ظروف بلور به دلیل تصفیه بیشتر از شیشه های سنتی مشهور است. کریستال یا بلور و شیشه از مواد مختلفی تشکیل شده اند اما ظروف بلور درخشندگی بیشتر و همچنین طرح های پیچیده تری دارند.

روشی برای تست صدا در ظروف شیشه ای این است که انگشت خیس را با حرکت دورانی لبه لیوان به آرامی بکشید. اگر ظرف بلور باشد ، می توانید صدایی ظریف را بشنوید. از نزدیک ، وضوح یا صاف بودن برش ظرف را بررسی کنید. ظروف بلور، برش نرم تری دارند. در همین حال ، ظروف بلور،برای مثال لیوان بلوری لبه باریک تری نسبت به لبه لیوان های شیشه ای معمولی دارد.

با نگاه کردن به ظروف بلور زیر نور یا بیرون در زیر آفتاب می توانید مشاهده کنید زمانی که نور به این ظروف می تابد؛ شکست کریستال ، نور را مانند طیف منشوری تقسیم می کند. ظروف بلور سنگین تر از ظروف شیشه ای هستند.

ویژگی های ظروف بلور

ظروف بلور با کیفیت بالا، از نظر ضخامت بسیار ظریف هستند.

در ساخت این ظروف دقت و ظرافت بالایی به کار گرفته می شود. محصولات از جنس بلور بسیار ظریف و زیبا هستند.

میزان مقاومت بالایی در برابر گرما و سرمای شدید یا همان تغییر دما دارند.

ظروف بلور با استفاده زیاد به اصطلاح “لب پر” نمی شوند یا لبه آنها نمی شکند.

در ساخت این ظروف از اکسید سرب استفاده نمی شود بنابراین در ظرف بلور اکسبد سرب وجود ندارد.

ظروف بلور تنوع زیادی دارند و می توانید انواع طرح و ظروف مختلف با این جنس را از بازار تهیه کنید.

این ظروف علاوه بر زیبایی ظاهری، بسیار کاربردی هستند. از ظروف بلور به دلیل زیبایی هم می توان در تزئینات استفاده کرد و هم در روزمره از آنها استفاده نمود.

ظروف بلور از شفافیت و استحکام بالایی برخوردار هستند.

بسته بندی ظروف بلور

بسته بندی همیشه بخشی اساسی در پخش و فروش محصولات بوده است. هدف اصلی بسته بندی ظروف بلور، حفظ کیفیت کالا است. همچنین بسته بندی خوب باعث می شود مشتری احساس کند کالایی با کیفیت بالا خریداری می کند. امروزه ، همه رقابت در فروش کالاها در بسته بندی های مختلف و نوآورانه ، انتخاب بسته بندی مناسب با قیمت مقرون به صرفه را دشوار می کند. بسته بندی ظروف کریستال شیشه ای بسیار مهم است ، زیرا این وسایل ظریف و بسیار شکننده و سزاوار توجه بیشتر هنگام انتقال هستند.

این سه عامل عمده ای است که بر قیمت کلی محصولات شیشه تأثیر می گذارد.

نحوه قیمت گذاری ظروف بلور

چه عواملی در قیمت گذاری این ظروف مهم هستند و همچنین چگونه می توان بهترین قیمت ممکن را روی آنها گذاشت؟ در زیر  عوامل عمده ای را که بر قیمت کلی محصولات بلور تأثیر می گذارند ، شرح می دهیم.

  1. ظاهر ظروف بلور و مطابقت آن با استاندارد ها بر میزان فروش و قیمت محصول تاثیرگذار است. به لطف پیشرفت های مختلف در فن آوری های تولید بلور، این ظروف اکنون تقریباً به هر شکلی ساخته می شوند. از فرم مربع ها و دایره های استاندارد گرفته تا اشکال پیچیده نامنظم آلی و هندسی. برای دستیابی به اشکال سفارشی برای کاربردها و نیازهای خاص می توان از فرایندهای مختلفی از جمله حفاری ، برش واترجت و ماشینکاری CNC استفاده کرد. قیمت بلور به طور کلی بسته به روش شکل دهی متفاوت خواهد بود. هر چه شکل شیشه پیچیده تر باشد ، روش ساخت پیشرفته تر و قیمت آن بالاتر است.
  2. لبه کاری ظروف بلور از عوامل دیگر کیفی و تاثیرگذار در قیمت گذاری است. بلور شیشه ای را می توان با انواع مختلف لبه سازی ساخت. همانند ظاهر این ظروف ، پیچیدگی لبه کاری مورد نیاز برای تولید هر کدام از ظروف بلور شیشه ای، بر هزینه های محصول تأثیر می گذارد. تقریباً تمام ظرف های بلور شیشه ای با برش های ساده و به ابتدایی ترین لبه ها احتیاج دارند. این روش بر قیمت ها تأثیر می گذارد. کمی پیچیده تر بودن لبه ها ، مانند برش و کشیدن که در آن به اصطلاح “کش رفتن” به یک انحراف بسیار ناچیز اشاره دارد و منجر به افزایش ناچیز قیمت می شود. سنگ زنی بسیار پیچیده لبه که ممکن است شامل اریب های سفارشی یا خاص باشد ، می تواند قیمت ظروف بلور را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
  3. تقویت و تعدیل فرم ظروف بلور از دیگر عوامل است. بعد از برش قطعات ، ممکن است تقویت و تعدیل لازم باشد؛ که هر دو باعث افزایش قیمت ظروف بلور شیشه ای می شوند. برای ظروف بلور که در کاربردهای سخت مانند؛ تحت فشار قرار گرفتن ، گرما و سرمای شدید یا در معرض مواد شیمیایی بودن، غالباً تقویت و تعدیل نیاز است. در حالی که تقویت شیمیایی برای ظروف بلوری که نیاز به مقاومت در برابر بار باد و تنش گرمایی دارد ایده آل است.
  4. قیمت مواد مورد استفاده در ساخت این ظروف نیز بر قیمت نهایی آن تاثیر مستقیم می گذارد. هرچه مواد مورد استفاده از کیفیت بالاتری برخوردار و دقت و ظرافت در ساخت ظروف بلور بیشتر باشد، قیمت آن در بازار بسیار بیشتر خواهد بود.نیروی کاری که برای تولید ظروف بلور به کار گرفته می شوند و هزینه های این فراد و میزان دستمزد و تعدادشان بر قیمت محصول تاثیرگذار است.
  5. شیوه تولید ظروف و تکنولوژی به کار گرفته شده در آن نیز در قیمت گذاری آن اثر می گذارد.
  6. شرایط جغرافیایی و مکان کارخانه تولیدی ظروف بلور و شیوه دسترسی به مراکز خرید مواد اولیه و مورد نیاز و مراکز فروش محصول و هزینه های باربری، بر قیمت نهایی ظروف تاثیر می گذارد.

اجناسی که در لیست پخش عمده بلور قرار می گیرند، عبارتند از:

سینی بلور، دیس بلور، زیر سیگاری، فنجان، لیوان، جا ادویه ای، بشقاب، کاسه، نمک پاش، سوپ خوری، پیش دستی، پارچ آب، آجیل خوری، دیس، نعلبکی، ظرف حبوبات، ظرف ادویه، شکرپاش، خورش خوری، استکان، سوپ خوری و محصولات مورد استفاده در آَشپزخانه و محصولات پذیرایی.

پخش عمده ظروف بلور:

نحوه پخش عمده و مستقیم بلور

سیستم های گوناگونی برای پخش عمده ظروف بلور در بازار وجود دارد. سیستم مستقیم و سیستم غیر مستقیم فروش، گزینه هایی است که برای خریداران و فروشندگان در دسترس و قابل اجرا است. یکی از این سیستم یا روش ها، پخش مستقیم این محصولات در بازار است. پخش عمده و مستقیم ظروف بلور در بازار به شیوه های زیر صورت می گیرد:

یکی از شیوه های فروش مستقیم ظروف بلور در بازار، استفاده از شبکه های اجتماعی و فروش در وبسایت های اینترنتی است. در این روش با حذف واسطه ها، تولید کنندگان می توانند این ظروف را با قیمت مناسب تری به فروش برسانند. این موضوع بر بازار فروش تاثیر زیادی دارد و منجر به فروش بیشتر کالا خواهد شد. حذف هزینه های باربری و بسته بندی کلی برای ارائه در بازار و هزینه حمل و نقل و همچنین سودی که فروشندگان در فروشگاه بر محصولات اضافه می کنند، باعث کاهش  هزینه ها و قیمت گذاری مقرون به صرفه تر شده و در نتیجه برای تولیده کننده و خریدار شرایط بهتری را فراهم می کند و به نفع دو طرف معامله خواهد بود.

پخش عمده بلور توسط مراکز توزیع ظروف بلور

مراکز پخش عمده ظروف بلور در کشور، هر کدام با کارخانه های مختلفی در ارتباط هستند و با خرید مستیم از این کارخانه ها به توزیع و پخش عمده در بازار می پردازند. این مراکز از طریق دفاتر فروش، فروشگاه ها و به شیوه اینترنتی محصولات را به فروش می رسانند.

امروزه بازار ظروف بلور و کریستال در ایران بسیار پر رونق است و برندهای داخلی و خارجی متفاوت و متنوعی در مراکز فروش مرکزی و بازار و فروشگاه ها و به صورت آنلاین و از طریق سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش می رسند.

این مراکز محصولات را به شیوه های مطمئن و با کیفیت خوب بسته بندی می کنند و به مشتری تحویل می دهند.

زمانیکه خریدار به صورت عمده محصولات را از مراکز فروش خریداری کند، این مراکز برای تحویل کالا، ظروف را در بسته بندی های مخصوص، توسط شرکت های باربری طرف قراردادشان به محل فروشگاه یا خریداران در بازار تحویل می دهند.

این مراکز فروش که در دفاتر مرکزی، فروشگاه ها یا سایتهای اینترنتی و شبکه های اجتماعی مشغول به فروش انواع ظروف بلور در کشور هستند، واسطه کارخانجات با فروشندگان هستند. هنگامیکه این ظروف را از فروشگاهها خریداری کنید، از مرحله تولید در کارخانه تا بسته بندی و باربری و رسیدن به نمایندگی های فروش و سپس ارسال به فروشگاه ها و بازار، همه و همه این هزینه بر قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد.

خرید محصول با توجه به هزینه های بسته بندی، باربری و سود مراکز فروش و فروشگاهها حساب می شود. اما با خرید بی واسطه و مستقیم از مراکز فروش و سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی می توانید این محصولات را با قیمت بسیار مقرون به صرفه تری خریداری کنید.

نتیجه گیری و کلام پایانی

زیبایی ظاهری ظروف بلور و دقت و ظرافت در ساخت، مقرون به صرفه بودن، تنوع محصول، ضمانت پس از فروش؛ از مهمترین عوامل در فروش بیشتر این ظروف در بازار است. برای خرید ظروف بلور انتخاب مراکز فروش و نمایندگی ها و فروشگاههای اینترنتی بسیار مهم است. در انتخاب مراکز فروش و وبسایت های اینترنتی پخش این ظروف دقت کنید.

 

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
سبد سیب زمینی پیاز ۳طبقه چرخدار کارولین

سبد سیب زمینی پیاز کارولین با نوآوری و کاربردی بودن خود و داشتن چرخ برای سهولت در استفاده بهترین محصول برای خرید عمده محسوب می‌شود.


قیمت عمده : 475,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۳۰ فروردین ۱۴۰۳
سبد سیب زمینی پیاز ۲ طبقه چرخدار کارولین

سبد سیب زمینی پیاز کارولین با نوآوری و کاربردی بودن خود و داشتن چرخ برای سهولت در استفاده بهترین محصول برای خرید عمده محسوب می‌شود.


قیمت عمده : 390,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۲۶ بهمن ۱۴۰۲
سبد پیازی ۲طبقه مربع کارولین

سبد پیازی کارولین با نوآوری و کاربردی بودن خود بهترین محصول برای خرید عمده محسوب می‌شود.


قیمت عمده : 220,000 تومان
تعداد در کارتن : ...
۲۵ بهمن ۱۴۰۲
سبد پیازی ۳طبقه مربع کارولین

سبد پیازی کارولین با نوآوری و کاربردی بودن خود بهترین محصول برای خرید عمده محسوب می‌شود.


قیمت عمده : 270,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۲۵ بهمن ۱۴۰۲
سبد پیازی ۳طبقه مستطیل کارولین

سبد پیازی کارولین با نوآوری و کاربردی بودن خود بهترین محصول برای خرید عمده محسوب می‌شود.


قیمت عمده : 270,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۲۵ بهمن ۱۴۰۲
بند رخت شوفاژی امیران

بند رخت شوفاژی امیران محصولی بسیار کاربردی و بهینه سازی شده جهت خرید عمده شما مغازه داران عزیز می‎‌باشد.


قیمت عمده : 110,000 تومان
تعداد در کارتن : 5
۲۴ بهمن ۱۴۰۲
سبد پیازی ۲طبقه مستطیل

سبد پیازی کارولین با نوآوری و کاربردی بودن خود بهترین محصول برای خرید عمده محسوب می‌شود.


قیمت عمده : 220,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۲۴ بهمن ۱۴۰۲
سه گوش حمام ۳طبقه کارولین

سه گوش حمام کارولین محصولی کاربردی و مناسب جهت خرید عمده می‌باشد


قیمت عمده : 165,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۲۴ بهمن ۱۴۰۲
سه گوش حمام ۲طبقه کارولین

سه گوش حمام کارولین محصولی کاربردی و مناسب جهت خرید عمده می‌باشد.


قیمت عمده : 145,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۲۳ بهمن ۱۴۰۲
جاکفشی لوله ای ۵طبقه کارولین

جاکفشی لوله‌ای ۵ طبقه کارولین، با طراحی شیک و کاربردی، بهترین گزینه برای خرید عمده است.


قیمت عمده : 330,000 تومان
تعداد در کارتن : 1
۲۳ بهمن ۱۴۰۲
جاکفشی لوله ای ۴طبقه کارولین

جاکفشی لوله‌ای ۳ طبقه کارولین، با طراحی شیک و کاربردی، بهترین گزینه برای خرید عمده است.


قیمت عمده : 330,000 تومان
تعداد در کارتن : 1
۲۳ بهمن ۱۴۰۲
جاکفشی لوله ای ۳طبقه کارولین

جاکفشی لوله‌ای ۳ طبقه کارولین، با طراحی شیک و کاربردی، بهترین گزینه برای خرید عمده است.


قیمت عمده : 290,000 تومان
تعداد در کارتن : 1
۲۳ بهمن ۱۴۰۲
قفس دو طبقه کارولین

قفس یک طبقه کارولین با طراحی زیبا و کاربردی انتخابی عالی برای خرید عمده است.


قیمت عمده : 210,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۲۳ بهمن ۱۴۰۲
قفس یک طبقه کارولین

قفس یک طبقه کارولین با طراحی زیبا و کاربردی انتخابی عالی برای خرید عمده است.


قیمت عمده : 145,000 تومان
تعداد در کارتن : 2
۲۰ بهمن ۱۴۰۲
سبد میوه فلزی دسته دار کوچک کارولین

سبد میوه فلزی دسته دار کارولین، با طراحی زیبا و کارآمد، کیفیت بالا و دوام طولانی، یک گزینه عالی برای خرید عمده و استفاده در هر محیطی است.


قیمت عمده : 168,000 تومان
تعداد در کارتن : 24
۲۰ بهمن ۱۴۰۲
سبد میوه فلزی دسته دار بزرگ کارولین

سبد میوه فلزی دسته دار کارولین، با طراحی زیبا و کارآمد، کیفیت بالا و دوام طولانی، یک گزینه عالی برای خرید عمده و استفاده در هر محیطی است.


قیمت عمده : 189,000 تومان
تعداد در کارتن : 20
۱ مرداد ۱۴۰۱
جا لیوانی گرد روکش قائم

جا لیوانی گرد روکش قائم لیوان یکی از ظروف پرمصرف‌ آشپزخانه به حساب می آید. به دلیل استفاده مکرر از لیوان، اعلب آن را چندین بار در روز شست و شو می دهیم. برای سهولت بیشتر در شست و شوی لیوان و همچنین دسترسی آسان تر به آن بهتر است در منزل از جا لیوانی‌ […]


قیمت عمده : 16,600 تومان
تعداد در کارتن : 80
۱ مرداد ۱۴۰۱
جا ظرفی اس روکش قائم

جا ظرفی اس روکش قائم پس از شستشوی ظروف معمولا آن ها در آبچکان قرار می دهند. در صورت کمبود فضای کافی، از جا ظرفی ها یا آبچکان های رومیزی استفاده می شود. این محصولات مزایای متعددی دارند به عنوان مثال به هنگام شستشو جا ظرفی های رو میزی در دسترس تر می باشند و […]


قیمت عمده : 187,000 تومان
تعداد در کارتن : 1
۱ مرداد ۱۴۰۱
جا ظرفی اس استیل قائم

جا ظرفی اس استیل قائم جا ظرفی ها برای آشپزخانه های کوچک که مشکل کمبود فضا و مکان کافی دارند مناسب است. این محصول طراحی رومیزی دارد که در هر مکانی قابل استفاده است. جا ظرفی قائم دارای دو طبقه مجزا با فضایی مناسب و جا دار است، از این رو شما می توانید در […]


قیمت عمده : 187,000 تومان
تعداد در کارتن : 1
۱ مرداد ۱۴۰۱
جا کتی قلابدار لوکس ضخیم قائم

جا کتی قلابدار لوکس ضخیم قائم جا کتی قائم طراحی قلابداری دارد تا بتوان به راحتی آن را آویزان کرد. قلاب این محصول اندازه استانداری دارد و به راحتی بر روی انواع آویزها قرار می گیرد. این محصول جهت نگهداری لباس هایی با وزن سنگین مانند انواع کت های مردانه و کاپشن و پالتو مناسب […]


قیمت عمده : 18,500 تومان
تعداد در کارتن : 40
۱ مرداد ۱۴۰۱
جا ظرفی ۲ طبقه کوچک استیل قائم

جا ظرفی ۲ طبقه کوچک استیل قائم جا ظرفی قائم جهت نگهداری ظروف مختلف پس از شست و شو مناسب می باشد. در طراحی بدنه این محصول دو طبقه مجزا با بخش های متعددی قرار دارد. طبقه بالایی این محصول برای نگهداری ظروفی مانند بشقاب، کاسه، لیوان و قابلمه مناسب می باشد و در طبقه […]


قیمت عمده : 171,000 تومان
تعداد در کارتن : 1
۱ مرداد ۱۴۰۱
جا ظرفی ۲ طبقه روکش دار کوچک قائم

جا ظرفی ۲ طبقه روکش دار کوچک قائم امروزه اغلب آپارتمان نشینان با معضل کمبود فضای کافی در آشپزخانه مواجه هستند. همین امر لزوم استفاده از جا ظرفی ها را یادآوری می کند. به دلیل نبود فضای کافی در آشپزخانه ها، اشخاص هنگام شست و شو از این محصول برای نگهداری ظروف استفاده می کنند. […]


قیمت عمده : 171,000 تومان
تعداد در کارتن : 1
۳۱ تیر ۱۴۰۱
پشت دری سرکریستال ضخیم قائم

پشت دری سرکریستال ضخیم قائم چوب لباسی یکی از نیازهای اصلی هر خانه ای است. البته از پشت دری ها تنها برای لباس استفاده نمی شود و قابلیت های مختلفی دارد. مثلا می توان چتر، کلاه یا لوازم اینچنینی را هم بر روی آن ها آویزان نمود. امروزه اغلب مردم، آویز لباس را پشت درب‌ […]


قیمت عمده : 18,800 تومان
تعداد در کارتن : 60
۱۷ تیر ۱۴۰۱
بند رخت استیل آنتیک

بند رخت استیل آنتیک بند رخت جهت خشک کردن لباس های خیس استفاده می شود. این محصول کاربردی از لوازم پر مصرف منزل می باشد، در نتیجه باید با استحکام بالایی تولید شود. جنس بدنه بند رخت آنتیک از استیل مقاوم می باشد و کیفیت بسیار بالایی دارد. این رخت آویز دارای میله های متعددی […]


قیمت عمده : 360,000 تومان
تعداد در کارتن : 6
۱۷ تیر ۱۴۰۱
جا پیازی ۳ طبقه مربع آنتیک

جا پیازی ۳ طبقه مربع آنتیک این جا پیازی بسیار جا دار و زیبا می باشد. جنس این محصول فلزی است که در مقایسه با پلاستیک جنس مقاوم و مستحکمی به حساب می آید. جا سیب زمینی و پیاز را به نوعی اکسسوری به حساب می آورند چرا که در هر خانه ای وجود دارد […]


قیمت عمده : 149,500 تومان
تعداد در کارتن : 3
۱۷ تیر ۱۴۰۱
جا پیازی ۲ طبقه مربع آنتیک

جا پیازی ۲ طبقه مربع آنتیک برای نگهداری از پیاز و سیب زمینی می توانید از این محصول استفاده کنید. این محصول بدنه ای به شکل مربعی دارد و از جنس آن فلزی می باشد. جا سیب زمینی و پیاز فلزی به نسبت نوع پلاستیک از مقاومت و استحکام بالاتری برخوردار است و دچار شکستی […]


قیمت عمده : 117,700 تومان
تعداد در کارتن : 3
۱۷ تیر ۱۴۰۱
جا سیب زمینی و پیاز ۳ طبقه گرد آبکاری آنتیک

جا سیب زمینی و پیاز ۳ طبقه گرد آبکاری آنتیک از این محصول برای نگهداری سیب زمینی، پیاز، سیر و … استفاده می شود. این محصول از جنس فلز بسیار محکم و با کیفیت تولید و در رنگ زیبای طلایی موجود می باشد. آبکاری فلز این محصول زیبایی خاصی دارد و به آشپزخانه هایی با […]


قیمت عمده : 121,000 تومان
تعداد در کارتن : 3
۱۷ تیر ۱۴۰۱
جا سیب زمینی و پیاز ۲ طبقه گرد آبکاری آنتیک

جا سیب زمینی و پیاز ۲ طبقه گرد آبکاری آنتیک جای پیاز و سیب زمینی از جمله لوازمی است که در اغلب منازل ایرانی پیدا می شود. از این رو می توان آن از آن به عنوان اکسسوری منزل نیز یاد کرد. پس بهتر است در انتخاب طرح و نوع این محصول دقت نمایید تا […]


قیمت عمده : 99,000 تومان
تعداد در کارتن : 3
۱۷ تیر ۱۴۰۱
بند رخت قوپکدار لوکس آنتیک

بند رخت قوپکدار لوکس آنتیک در گذشته برای خشک کردن لباس های خیس از طناب استفاده می شد. امروزه اما بند رخت های متنوعی در بازار وجود دارد که این کار را آسان تر می کند. خشک کردن لباس های خیس بر روی طناب معایب زیادی دارد، مثلا ممکن است باران ببارد یا گرد و […]


قیمت عمده : 189,000 تومان
تعداد در کارتن : 5
۱۶ تیر ۱۴۰۱
صندلی تاشو آنتیک

صندلی تاشو آنتیک صندلی تاشو وسیله ای است که برای نشستن و استراحت کردن مورد استفاده قرار می گیرد. از این وسیله می توان در سفر و گردش استفاده کرد. این صندلی قابلیت جمع شدن دارد و به راحتی درون صندوق عقب خودرو قرار می‌گیرد. از مهم ترین مزیت های این وسیله می توان به […]


قیمت عمده : 65,000 تومان
تعداد در کارتن : 15