پخش عمده بلور
پخش عمده بلور

پخش عمده بلور

ظروف بلور به دلیل تصفیه بیشتر از شیشه های سنتی مشهور است. کریستال یا بلور و شیشه از مواد مختلفی تشکیل شده اند اما ظروف بلور درخشندگی بیشتر و همچنین طرح های پیچیده تری دارند.

روشی برای تست صدا در ظروف شیشه ای این است که انگشت خیس را با حرکت دورانی لبه لیوان به آرامی بکشید. اگر ظرف بلور باشد ، می توانید صدایی ظریف را بشنوید. از نزدیک ، وضوح یا صاف بودن برش ظرف را بررسی کنید. ظروف بلور، برش نرم تری دارند. در همین حال ، ظروف بلور،برای مثال لیوان بلوری لبه باریک تری نسبت به لبه لیوان های شیشه ای معمولی دارد.

با نگاه کردن به ظروف بلور زیر نور یا بیرون در زیر آفتاب می توانید مشاهده کنید زمانی که نور به این ظروف می تابد؛ شکست کریستال ، نور را مانند طیف منشوری تقسیم می کند. ظروف بلور سنگین تر از ظروف شیشه ای هستند.

ویژگی های ظروف بلور

ظروف بلور با کیفیت بالا، از نظر ضخامت بسیار ظریف هستند.

در ساخت این ظروف دقت و ظرافت بالایی به کار گرفته می شود. محصولات از جنس بلور بسیار ظریف و زیبا هستند.

میزان مقاومت بالایی در برابر گرما و سرمای شدید یا همان تغییر دما دارند.

ظروف بلور با استفاده زیاد به اصطلاح “لب پر” نمی شوند یا لبه آنها نمی شکند.

در ساخت این ظروف از اکسید سرب استفاده نمی شود بنابراین در ظرف بلور اکسبد سرب وجود ندارد.

ظروف بلور تنوع زیادی دارند و می توانید انواع طرح و ظروف مختلف با این جنس را از بازار تهیه کنید.

این ظروف علاوه بر زیبایی ظاهری، بسیار کاربردی هستند. از ظروف بلور به دلیل زیبایی هم می توان در تزئینات استفاده کرد و هم در روزمره از آنها استفاده نمود.

ظروف بلور از شفافیت و استحکام بالایی برخوردار هستند.

بسته بندی ظروف بلور

بسته بندی همیشه بخشی اساسی در پخش و فروش محصولات بوده است. هدف اصلی بسته بندی ظروف بلور، حفظ کیفیت کالا است. همچنین بسته بندی خوب باعث می شود مشتری احساس کند کالایی با کیفیت بالا خریداری می کند. امروزه ، همه رقابت در فروش کالاها در بسته بندی های مختلف و نوآورانه ، انتخاب بسته بندی مناسب با قیمت مقرون به صرفه را دشوار می کند. بسته بندی ظروف کریستال شیشه ای بسیار مهم است ، زیرا این وسایل ظریف و بسیار شکننده و سزاوار توجه بیشتر هنگام انتقال هستند.

این سه عامل عمده ای است که بر قیمت کلی محصولات شیشه تأثیر می گذارد.

نحوه قیمت گذاری ظروف بلور

چه عواملی در قیمت گذاری این ظروف مهم هستند و همچنین چگونه می توان بهترین قیمت ممکن را روی آنها گذاشت؟ در زیر  عوامل عمده ای را که بر قیمت کلی محصولات بلور تأثیر می گذارند ، شرح می دهیم.

  1. ظاهر ظروف بلور و مطابقت آن با استاندارد ها بر میزان فروش و قیمت محصول تاثیرگذار است. به لطف پیشرفت های مختلف در فن آوری های تولید بلور، این ظروف اکنون تقریباً به هر شکلی ساخته می شوند. از فرم مربع ها و دایره های استاندارد گرفته تا اشکال پیچیده نامنظم آلی و هندسی. برای دستیابی به اشکال سفارشی برای کاربردها و نیازهای خاص می توان از فرایندهای مختلفی از جمله حفاری ، برش واترجت و ماشینکاری CNC استفاده کرد. قیمت بلور به طور کلی بسته به روش شکل دهی متفاوت خواهد بود. هر چه شکل شیشه پیچیده تر باشد ، روش ساخت پیشرفته تر و قیمت آن بالاتر است.
  2. لبه کاری ظروف بلور از عوامل دیگر کیفی و تاثیرگذار در قیمت گذاری است. بلور شیشه ای را می توان با انواع مختلف لبه سازی ساخت. همانند ظاهر این ظروف ، پیچیدگی لبه کاری مورد نیاز برای تولید هر کدام از ظروف بلور شیشه ای، بر هزینه های محصول تأثیر می گذارد. تقریباً تمام ظرف های بلور شیشه ای با برش های ساده و به ابتدایی ترین لبه ها احتیاج دارند. این روش بر قیمت ها تأثیر می گذارد. کمی پیچیده تر بودن لبه ها ، مانند برش و کشیدن که در آن به اصطلاح “کش رفتن” به یک انحراف بسیار ناچیز اشاره دارد و منجر به افزایش ناچیز قیمت می شود. سنگ زنی بسیار پیچیده لبه که ممکن است شامل اریب های سفارشی یا خاص باشد ، می تواند قیمت ظروف بلور را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
  3. تقویت و تعدیل فرم ظروف بلور از دیگر عوامل است. بعد از برش قطعات ، ممکن است تقویت و تعدیل لازم باشد؛ که هر دو باعث افزایش قیمت ظروف بلور شیشه ای می شوند. برای ظروف بلور که در کاربردهای سخت مانند؛ تحت فشار قرار گرفتن ، گرما و سرمای شدید یا در معرض مواد شیمیایی بودن، غالباً تقویت و تعدیل نیاز است. در حالی که تقویت شیمیایی برای ظروف بلوری که نیاز به مقاومت در برابر بار باد و تنش گرمایی دارد ایده آل است.
  4. قیمت مواد مورد استفاده در ساخت این ظروف نیز بر قیمت نهایی آن تاثیر مستقیم می گذارد. هرچه مواد مورد استفاده از کیفیت بالاتری برخوردار و دقت و ظرافت در ساخت ظروف بلور بیشتر باشد، قیمت آن در بازار بسیار بیشتر خواهد بود.نیروی کاری که برای تولید ظروف بلور به کار گرفته می شوند و هزینه های این فراد و میزان دستمزد و تعدادشان بر قیمت محصول تاثیرگذار است.
  5. شیوه تولید ظروف و تکنولوژی به کار گرفته شده در آن نیز در قیمت گذاری آن اثر می گذارد.
  6. شرایط جغرافیایی و مکان کارخانه تولیدی ظروف بلور و شیوه دسترسی به مراکز خرید مواد اولیه و مورد نیاز و مراکز فروش محصول و هزینه های باربری، بر قیمت نهایی ظروف تاثیر می گذارد.

اجناسی که در لیست پخش عمده بلور قرار می گیرند، عبارتند از:

سینی بلور، دیس بلور، زیر سیگاری، فنجان، لیوان، جا ادویه ای، بشقاب، کاسه، نمک پاش، سوپ خوری، پیش دستی، پارچ آب، آجیل خوری، دیس، نعلبکی، ظرف حبوبات، ظرف ادویه، شکرپاش، خورش خوری، استکان، سوپ خوری و محصولات مورد استفاده در آَشپزخانه و محصولات پذیرایی.

پخش عمده ظروف بلور:

نحوه پخش عمده و مستقیم بلور

سیستم های گوناگونی برای پخش عمده ظروف بلور در بازار وجود دارد. سیستم مستقیم و سیستم غیر مستقیم فروش، گزینه هایی است که برای خریداران و فروشندگان در دسترس و قابل اجرا است. یکی از این سیستم یا روش ها، پخش مستقیم این محصولات در بازار است. پخش عمده و مستقیم ظروف بلور در بازار به شیوه های زیر صورت می گیرد:

یکی از شیوه های فروش مستقیم ظروف بلور در بازار، استفاده از شبکه های اجتماعی و فروش در وبسایت های اینترنتی است. در این روش با حذف واسطه ها، تولید کنندگان می توانند این ظروف را با قیمت مناسب تری به فروش برسانند. این موضوع بر بازار فروش تاثیر زیادی دارد و منجر به فروش بیشتر کالا خواهد شد. حذف هزینه های باربری و بسته بندی کلی برای ارائه در بازار و هزینه حمل و نقل و همچنین سودی که فروشندگان در فروشگاه بر محصولات اضافه می کنند، باعث کاهش  هزینه ها و قیمت گذاری مقرون به صرفه تر شده و در نتیجه برای تولیده کننده و خریدار شرایط بهتری را فراهم می کند و به نفع دو طرف معامله خواهد بود.

پخش عمده بلور توسط مراکز توزیع ظروف بلور

مراکز پخش عمده ظروف بلور در کشور، هر کدام با کارخانه های مختلفی در ارتباط هستند و با خرید مستیم از این کارخانه ها به توزیع و پخش عمده در بازار می پردازند. این مراکز از طریق دفاتر فروش، فروشگاه ها و به شیوه اینترنتی محصولات را به فروش می رسانند.

امروزه بازار ظروف بلور و کریستال در ایران بسیار پر رونق است و برندهای داخلی و خارجی متفاوت و متنوعی در مراکز فروش مرکزی و بازار و فروشگاه ها و به صورت آنلاین و از طریق سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش می رسند.

این مراکز محصولات را به شیوه های مطمئن و با کیفیت خوب بسته بندی می کنند و به مشتری تحویل می دهند.

زمانیکه خریدار به صورت عمده محصولات را از مراکز فروش خریداری کند، این مراکز برای تحویل کالا، ظروف را در بسته بندی های مخصوص، توسط شرکت های باربری طرف قراردادشان به محل فروشگاه یا خریداران در بازار تحویل می دهند.

این مراکز فروش که در دفاتر مرکزی، فروشگاه ها یا سایتهای اینترنتی و شبکه های اجتماعی مشغول به فروش انواع ظروف بلور در کشور هستند، واسطه کارخانجات با فروشندگان هستند. هنگامیکه این ظروف را از فروشگاهها خریداری کنید، از مرحله تولید در کارخانه تا بسته بندی و باربری و رسیدن به نمایندگی های فروش و سپس ارسال به فروشگاه ها و بازار، همه و همه این هزینه بر قیمت نهایی محصول تاثیر می گذارد.

خرید محصول با توجه به هزینه های بسته بندی، باربری و سود مراکز فروش و فروشگاهها حساب می شود. اما با خرید بی واسطه و مستقیم از مراکز فروش و سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی می توانید این محصولات را با قیمت بسیار مقرون به صرفه تری خریداری کنید.

نتیجه گیری و کلام پایانی

زیبایی ظاهری ظروف بلور و دقت و ظرافت در ساخت، مقرون به صرفه بودن، تنوع محصول، ضمانت پس از فروش؛ از مهمترین عوامل در فروش بیشتر این ظروف در بازار است. برای خرید ظروف بلور انتخاب مراکز فروش و نمایندگی ها و فروشگاههای اینترنتی بسیار مهم است. در انتخاب مراکز فروش و وبسایت های اینترنتی پخش این ظروف دقت کنید.

 

۲۱ تیر ۱۴۰۱
نمکدان خرگوش ۳ عددی رکسانا

نمکدان خرگوش ۳ عددی رکسانا نمکدان یکی از ظروف مهم و پرکاربرد آشپزخانه به حساب می آید که برای پذیرایی یا استفاده از نمک و ادویه در غذا کاربرد دارد. به دلیل مصرف آسان این محصول بسیاری از مردم علاوه بر نمک، ادویه جات را هم داخل نمک پاش می گذارند. چرا که هنگام آشپزی […]


قیمت عمده : 11,000 تومان
تعداد در کارتن : 64
۱۸ تیر ۱۴۰۱
پارچ کریستال الماس مدرن

این پارچ ها از قدیم طرفداران بسیاری داشته و به دلیل شفافیت آن در هنگام پذیرایی از مهمان، رنگ نوشیدنی درون آن دیده می‌شود


قیمت عمده : 16,000 تومان
تعداد در کارتن : 24
۱۸ تیر ۱۴۰۱
پارچ کریستال کوچک سینا

پارچ کریستال کوچک سینا از پارچ ها برای سرو و نگهداری مایعات مختلفی مانند آب، آبمیوه یا شربت استفاده می شود. این محصول سینا جنس کریستالی دارد و دسته دار می باشد. با کمک دسته این محصول به راحتی می توانید مایعات درون پارچ را تخلیه کنید. کیفیت مواد سازنده کریستال این محصول بسیار بالا می […]


قیمت عمده : 25,000 تومان
تعداد در کارتن : 24
۱۷ تیر ۱۴۰۱
پارچ کریستال بزرگ سینا

پارچ کریستال بزرگ سینا پارچ به ظرفی با دهانه گشاد تلقی می شود که به منظور حمل و نگهداری مایعات مختلف به ویژه آب استفاده می شود. این محصول سینا جنس کریستالی دارد. بدنه این پارچ طراحی بسیار زیبایی دارد و از محصولات دسته دار می باشد. جنس کریستالی این محصول از محبوبیت بسیار بالایی […]


قیمت عمده : 36,700 تومان
تعداد در کارتن : 24
۳ تیر ۱۴۰۱
پارچ همزن دار و آبمیوه گیری بلمینی

پارچ همزن دار و آبمیوه گیری بلمینی همزن و آبمیوه گیری از ملزومات هر آشپزخانه ای می باشد. این محصول شامل یک پارچ بلوری و یک دسته همزن و آبمیوه گیری می باشد. سری دسته دار پارچ، پلاستیکی است و همزن و آبمیوه گیری دستی این محصول نیز از جنس پلاستیک ساخته شده‌ است. آبمیوه […]


قیمت عمده : 40,700 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲ خرداد ۱۴۰۱
بطری آبغوره ۴ لیتری

بهترین ظروف برای نگهداری آبغوره شیشه است زیرا تازگی و کیفیت آنرا حفظ می‌کند و سلامتی شما را به خطر نمی اندازد


قیمت عمده : 48,500 تومان
تعداد در کارتن : 6
۲ خرداد ۱۴۰۱
بطری آبغوره ۲ لیتری

نگهداری آبغوره در بطری های پلاستیکی برای سلامتی شما مشکلات زیادی به همراه دارد پس بهترین انتخاب ظروف شیشه ای می باشد


قیمت عمده : 38,500 تومان
تعداد در کارتن : 12
۱ خرداد ۱۴۰۱
بطری شیر میلکا

بطری شیر با طرح گاو مناسب کودکان است و آنها را به خوردن شیر ترغیب می کند، جنس آن شیشه ای بوده و طعم و بو به مایعات نمی دهد


قیمت عمده : 43,000 تومان
تعداد در کارتن : 12
۱ خرداد ۱۴۰۱
سماق پاش جفتی بارل

سماق ادویه شناخته شده در ایران است که تاثیر فراوانی روی کنترل خون ، سلامت قلب و … دارد و برای طعم بخشیدن به غذاها کمک می‌کند


قیمت عمده : 19,900 تومان
تعداد در کارتن : 24
۱ خرداد ۱۴۰۱
نمک پاش جفتی بارل

این نمکدان ها همیشه بر سر سفره استفاده می‌شوند و ظاهر زیبایی دارند و شما می‌توانید برای زیبا دکوراسیون نیز از آنها استفاده کنید


قیمت عمده : 18,900 تومان
تعداد در کارتن : 24
۱ خرداد ۱۴۰۱
شکرپاش بارل درب کروم

شکرپاش یکی از وسایل پرکاربرد در هر آشپزخانه ای بوده که شکر را از دسترس مورچه و حشرات دور نگه می‌دارد.


قیمت عمده : 19,900 تومان
تعداد در کارتن : 24
۱ خرداد ۱۴۰۱
آبلیمو ریز و روغن ریز جفتی

این محصول دارای دربی محکم در رنگ های سفید و مشکی بوده که محتویات داخل از آن به بیرون نمی ریزد و مناسب استفاده برروی میز رستوران و… می باشد


قیمت عمده : 34,500 تومان
تعداد در کارتن : 12
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
ظرف عسل

ظرف عسل خوری یک وسیله ی تزئینی بوده و سفره ی صبحانه بسیار طرفدار دارد زیرا به راحتی می‌توان عسل را از داخل آن برداشت.


قیمت عمده : 23,900 تومان
تعداد در کارتن : 24
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه بارل سایز ۴

بانکه ها وسیله ای برای نظم دهی و مرتب کردن کابینت ها به شمار می‌روند و نشانگر سلیقه ی هر بانویی می باشند.


قیمت عمده : 25,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه بارل سایز ۳

پر استفاده ترین نوع بانکه ها شیشه ای بوده که برای نگهداری انواع حبوبات، داروهای گیاهی و حتی ترشی جات و… مناسب می باشد.


قیمت عمده : 26,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه بارل سایز ۲

چون در بانکه ها خوراکی نگهداری می شود باید از ظروفی استفاده کنید که جنس آن مرغوب بوده و دارای دربی محکم هستند.


قیمت عمده : 27,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه بارل سایز ۱

این بانکه شیشه ای بوده و ارتفاع آن ۲۰ سانتی متر می باشد و شما میتوانید موادغذایی مختلف را در آن قرار دهید


قیمت عمده : 28,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
جا ادویه بزرگ بارل

این جا ادویه دارای جذابیت ظاهری بوده و سبب زیبا تر شدن آشپزخانه ی شما می شود و می‌توان آنرا داخل کشو و کابینت نیز قرار داد.


قیمت عمده : 19,900 تومان
تعداد در کارتن : 24
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
جا ادویه کوچک بارل

جا ادویه بارل در برابر فشار و ضربه مقاوم بوده و دارای دربی می باشد که از ورود آلودگی جلوگیری کرده و به راحتی باز و بسته می‌شود.


قیمت عمده : 18,900 تومان
تعداد در کارتن : 24
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
بطری آب آیسا کوچک

بطری آب آیسا دارای طراحی خاص سه بعدی بوده که ظاهر مایعات درون خود را جلوه ای بس نظیر بخشیده و در کافی شاپ ها و …جنبه دکوری دارد .


قیمت عمده : 25,500 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
بطری آب آیسا بزرگ

بطری آب آیسا دارای طراحی بسیار شیک است که ظاهر مایعات درون خود را بی نظیر جلوه می کند و در طول روز به طور متداول از آن استفاده می‌شود.


قیمت عمده : 29,500 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه نقلی بزرگ بارل

این بانکه دارای دربی محکم است که از عبور هوا و ورود حشرات جلوگیری کرده و مانع خراب شدن مواد غذایی و داروهای گیاهی می شود.


قیمت عمده : 10,500 تومان
تعداد در کارتن : 48
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه نقلی کوچک بارل

بانکه ها وسیله ای کاربردی جهت حفظ و نگهداری انواع حبوبات، داروهای گیاهی و… می باشند و فضای خالی داخل کابینت را افزایش می دهند.


قیمت عمده : 9,500 تومان
تعداد در کارتن : 48
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه چفتی سوپر

این بانکه شیشه ای بوده و محتویات داخل آن مشخص میباشد و در سازماندهی مواد غذایی خشک و داروهای گیاهی به شما کمک می کند.


قیمت عمده : 17,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه چفتی سایز ۳

بانکه چفتی سایز ۳ دارای درب محکمی است که از ورود حشرات و عبور هوا و رطوبت جلوگیری کرده و مانع خراب شدن مواد غذایی می‌شود.


قیمت عمده : 14,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه چفتی سایز ۲

بانکه چفتی سایز ۲ وزن سبکی دارد و بسیار محکم و بادوام بوده و در صورت برخورد با سایر اشیا از بین نمی رود.


قیمت عمده : 15,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه چفتی سایز ۱

بانکه چفتی شیشه ای بوده و حجم و ظرفیت مناسبی از مواد غذایی را نگهداری و به شما کمک می کند فضای خالی داخل کابینت را افزایش دهید .


قیمت عمده : 16,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
بانکه نقلی

بانکه نقلی دارای دربی محکم بوده که از ورود حشرات به آن جلوگیری می‌کند و باعث می شود هوا و رطوبت از آن عبور نکند.


قیمت عمده : 6,800 تومان
تعداد در کارتن : 48
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
بطری آب کونیک

بطری آب کونیک تولید شده با بهترین متریال شیشه ی موجود در بازار بسیار شفاف، محکم و بادوام بوده و طراحی زیبا و منحصر بفرد آن توجه همه را به خود جلب می کند.


قیمت عمده : 29,500 تومان
تعداد در کارتن : 12
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
بطری آب نیلا

بطری آب نیلا با طراحی سه بعدی مناسب استفاده روزانه ، جهیزیه عروس و دکوراسیون و … بوده و با سلیقه بانوی ایرانی همخوانی دارد.


قیمت عمده : 29,500 تومان
تعداد در کارتن : 12
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
بطری آب پافیلی

بطری آب پافیلی بسیار ساده و در عین حال زیبا و شفاف بوده و دارای درب می باشد که از نشت بوی بد به درون آب جلوگیری می‌کند.


قیمت عمده : 29,500 تومان
تعداد در کارتن : 12
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
نمک پاش جفتی

نمک پاش جفتی با کیفیت بدنه و جنس خوب مناسب استفاده دم دستی و هنگام مسافرت بوده و بسیار قیمت مناسب می باشد.


قیمت عمده : 18,900 تومان
تعداد در کارتن : 36
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرویس پاسماوری طلایی

سرویس پاسماوری طلایی تولید شده در ظاهری زیبا بسیار محکم و بادوام بوده و به راحتی با دیگر ظروف آشپزخانه ست می شود


قیمت عمده : 82,000 تومان
تعداد در کارتن : 6
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرویس پاسماوری سیلور

سرویس پاسماوری سیلور تولید شده در ظاهری زیبا و محکم و بادوام بوده و بسیار مقرون به صرفه و پرکاربرد می باشد


قیمت عمده : 82,000 تومان
تعداد در کارتن : 6
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
بطری آب چاپدار

بطری آب چاپدار با کیفیتی بی نظیر و طراحی خاص ( ساده و در عین حال زیبا ) یکی از محصولات پرطرفدار ما می باشد.


قیمت عمده : 24 تومان
تعداد در کارتن : 12
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
بطری آب آذرخش

بطری آب آذرخش بسیار سبک و خوش دست بوده و به دلیل داشتن طراحی فوق العاده در کافه و رستوران ها جنبه تزئینی و دکوری نیز دارد .


قیمت عمده : 22,900 تومان
تعداد در کارتن : 12
۵ اسفند ۱۴۰۰
ظروف بلور ایرانی ارزان قیمت

ظروف بلور ایرانی ارزان قیمت ارزان قیمت ترین بلور ایرانی البته با تنوع بسیار بالا می باشد البته باید اشاره داشت که برخی محصولات از دیگر کارخانه ها دارای قیمت کمتری برخوردار هستند.  امروزه  کشور ایران توانایی تولید انواع ظروف بلوری را دارد. خرید بدون واسطه ارزان قیمت ترین بلور ایرانی اصلی ترین عاملی که سبب می […]


قیمت عمده : ... تومان
تعداد در کارتن : ...
۲۸ بهمن ۱۴۰۰
بخش بلور و کریستال در بازار ایران

بخش بلور و کریستال در بازار ایران امروزه کشور ما ایران در صنعت تولید بهترین مارک های بلورجات و تهیه و تولید انواع و اقسام ظرف های بلوری و شیشه ای بسیار قدرتمند به شمار آمده است و هم چنین توانایی بسیار بالایی در خط تولید هم دارد و از بهترین و با کیفیت ترین […]


قیمت عمده : ... تومان
تعداد در کارتن : ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۹
نمکپاش پافیلی

نمکپاش پافیلی mvh از جنس شیشه ساخته شده و سری آن از جنس پلاستیک می باشد.


قیمت عمده : 10,500 تومان
تعداد در کارتن : ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
سرویس پا سماوری پا فیلی درب طلایی

سرویس پا سماوری درب طلایی در ۴ سایز بانکه بلوری هست با بدنه بلور و درب آبکاری شده به رنگ طلایی


قیمت عمده : 55,000 تومان
تعداد در کارتن : ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
سرویس پا سماوری درب نقره ای

سرویس پا سماوری یک چنس هست برای روی کابینت و وسایل آشپزخانه و کنار سماور هستش


قیمت عمده : 55,000 تومان
تعداد در کارتن : ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
پارچ شب

ارچ شب یک محصول بسیار کاربردی و پر فروش بین تمام پارچ و لیوان های موجود در بازار است که دارای یک لیوان بر روی بطری که نیازی به لیوان جدا ندارد.جنس پارچ شب از بلور شیشه است


قیمت عمده : 17,500 تومان
تعداد در کارتن : ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۹
شکرپاش پافیلی mvh

شکرپاش پافیلی mvh از جنس شیشه ودرب آن پلاستیکی است.کاربرد اصلی آن برای نگهداری از شکر و آسان شدن استفاده از آن می‌‌باشد.


قیمت عمده : 9,900 تومان
تعداد در کارتن : ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۹
بطری آب سالوادور

بطری آب ساوادور از جنس شیشه و با حجمی یکی لیتری است و برای نگهداری مایعات مورد استفاده قرار میگیرد.


قیمت عمده : 17,500 تومان
تعداد در کارتن : ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۹
بطری آب پافیلی

بطری
اب پافیلی از جنس شیشه و دارای دربی محکم است و برای نگهداشتن آب، آبمیوه و دوغ مناسب می باشد.


قیمت عمده : 17,500 تومان
تعداد در کارتن : ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
بطری ۱.۵ لیتری طرح سپید

بطری یک و نیم لیتری طرح سپید از جنس شیشه ساخته شده است و این بطری در اندازه های مختلفی بطری یک و نیم لیتری طرح سپید


قیمت عمده : 2,000 تومان
تعداد در کارتن : ...