ست جعبه نخ و سوزن شامل قیچی و سوزن و ابزار آلات مخصوص خیاطی که برای استفاده جهیزیه عروس در طرح های مختلف ارائه می شود. این ست شامل تمام موارد نیاز برای نو عروسان می باشد، همینطور خانم هایی که  دوست دارند تا ست ابزار خیاطی را به صورت کامل خریداری کنند مناسب است.

معرفی محصول کامل جعبه نخ و سوزن

ابزار آلات خیاطی به صورت کامل علاوه بر اینکه مقرون به صرفه است، انواع وسایل و ابزارخیاطی را نیز به صورت کامل در خود دارد. بنابراین با خرید این ست از هرگونه خرید اضافی مخصوص خیاطی راحت هستید.

این ست شامل قیچی، ست قرقره رنگی، سوزن با درجه های متفاوت، جا سوزنی، انگشتانه، بشکاف، سوزن ته گرد، سوزن جاقفلی و سایر موارد مربوط به خیاطی می باشد. جنس جعبه های نخ و سوزن موجود در بازار نیز، اغلب چوبی و پلاستیکی و فلزی هستند که نوع پارچه ای آن بسیار کمیاب موجود است.

کاربرد ست جعبه نخ و سوزن

کاربرد ست جعبه نخ و سوزن

کاربرد ست جعبه نخ و سوزن

امروزه بیشتر خانم ها یک چرخ خیاطی برای مواقع ضروری مثل دوختن شلوار و جوراب و غیره در خانه خود دارند. بنابراین استفاده از جعبه خیاطی که شامل ست کامل وسایل دوخت کاری باشد کار خانم ها را در خیاطی و دوخت و دوز هر چه راحت تر می کند.علاوه بر ان دکوراسیونی که برای جعبه خیاطی خود در نظر گرفته اند نیز زیبایی خاصی را به فضای اتاقشان می دهد.

زیرا که تنها وسایل دکوری نیستند که زیبایی خانه را دو چندان می کند، انتخاب ست مناسب چرخ خیاطی، و جعبه های مخصوص وسایل دوخت و دوز در جذابیت و هارمونی زیبا در دکوراسیون منزل نیز تاثیر گذار است.

با استفاده از ست جعبه نخ و سوزن انواع وسایلی که برای خیاطی به آن نیاز دارید در اختیارتان است، و دیگر نیاز به خرید جداگانه برای هر یک از وسایل خیاطی ندارید.

راهنمای خرید ست جعبه نخ و سوزن

در زیر برخی از محصولات ویژه ست جعبه خیاطی و لوازم دوخت و دوز آورده شده که می تواند به شما در انتخاب مناسب با سلیقه تان کمک کند.

جعبه خیاطی طرح نگار: دارای جنس چوب و زیبا و کاربردی

جعبه لوازم خیاطی شیانچی: دارای جنس چوب و ست کامل متر، نخ، قرقره، انگشتانه، بشکاف، سوزن، ته گرد، بالشتک

جعبه خیاطی هوم لوکس: حاوی قیچی، متر خیاطی، قرقره نخ، ماسوره، انگشتانه، بشکاف، سوزن خیاطی، ته گرد و سنجاق قفلی، از جنس چوب

جعبه ست ابتکار مدل Pink : دارای جنس پلاستیک و طبقه داخلی برای قرار دادن قرقره و همچنین لوازم ریز خیاطی، دسته تاشو، و دارای بدنه مقاوم

جعبه لوازم خیاطی مدل Luxury : چوبی با رویه پارچه چرمی، و گنجایش فقط قرقره و قیچی و مقداری از لوازم ریز خیاطی، به صورت لولایی و دارای قفل

جعبه خیاطی هوم پین: ابعاد جعبه به صورت ۱۲*۱۴*۱۴ و به صورت استوانه ای، مواد به کا ر رفته در جعبه مرغوب و از جنس آکرولیک شفاف و بی رنگ، در سه رنگ در بازار موجود است.

جعبه خیاطی کیکرلند: شامل قیچی، متر خیاطی، قرقره نخ، ماسوره، انگشتانه، بشکاف، سوزن خیاطی، ته گرد، بالشتک مخصوص سوزن، دکمه

جعبه خیاطی مدل راش- ایرسا: از جنس پلاستیک، و قطعات آن قابلیت جدا شدن را دارند، دارای فضای محدود و کم

جعبه خیاطی ارست: جنس چوب دارد، و دارای هشت عدد نخ و دو عدد ماسوره و سوزن می باشد.

جعبه لوازم خیاطی مدل LU3: رویه چرم ولی از جنس چوب است، دارای مقداری قرقره و قیچی و تعدادی قرقره، و در لولایی شکل و دارای قفل