حراجی شیشه و بلور یک فرصت تکرار نشدنی در سی تی پلاستیک است . شما میتوانید با ارزانترین قیمت در فروشگاه ما به آنچه که یک خانه نیاز دارد و  میخواهید برسید. وسایل ها ی متنوع و ارزان با بهترین کیفیت ها و قیمت های مناسب در سی تی پلاستیک در بخش ارزانی شیشه و بلور موجود می باشد. قبل از اینکه به سراغ معرفی محصولات شیشه ای و بلوری بریم، اول تفاوت جنس های شیشه ای و بلوری را بیان می کنیم تا شما بتوانید بهتر در خرید محصولات تصمیمم بگیرید.

اختلافات  بین بلور و شیشه و  تعریف معنای آنها در فرهنگ لغت های مشهور مهم است.  بیشتر مردم از این مسئله آگاه نیستند که بلور در حقیقت به شیشه سربی اشاره می کند. در حقیقت بلور یک نوع شیشه خاص است که ویژگی های خاص خودش را دارد.

ظروف شیشه ای و بلوری ، ظروفی هستند که با استفاده از شیشه ساخته شده اند. از واژه ظروف شیشه ای  بیشتر برای ظروف نوشیدنی با دسته یا بدون دسته استفاده می شود. اگر چه ظروف شیشه ای و بلوری میتواند در انواع و اقسام وسایل نیز یافت شود. ،شیشه به خودی خود به عنوان یک ماده خام، معمولاً به آهک سوددار اشاره می کند که بیش از ۹۰ درصد از کل  عناصر سازنده ی شیشه امروزه تولید شده را تشکیل می دهد.

لیست حراجی شیشه و بلور در سی تی پلاستیک

در زیر لیستی از وسایل شیشه و بلور را ذکر میکنیم که به عنوان حراجی شیشه و بلور در فروشگاه به فروش می رسند.

استکان های بلوری و شیشه ای

اگر شما دقت کرده باشید، در هر مکان یا جایی که انسان در آن زندگی می کند حتما چای ، قهوه و یا دمنوش های متعددی استفاده میشود. و این عادت تبدیل به یک عادت جهانی شده است. بنابر این وجود ابزار های لازم برای مصرف چایی و قهوه یکی از اساسی ترین نیاز های بشری است. استکان های شیشه ای و بلوری از محبوبترین استکان ها در میان اقشار مختلف جامعه هستند. در سی تی پلاستیک استکان ها بلوری و شیشه ای ارزان در مدل های مختلف وجود دارد.

قوری های شیشه ای و بلوری

 همانطور که در بالا اهمیت چایی را در زندگی انسان ذکر کردیم و به وسایل ها و ابزار های لازم آن به استکان اشاره کردیم، اما این وسایل به گونه است که همه ان ها باهم یک ترکیب زیبا و کامل را تشکیل میدهد. قوری ها نیز وسایلی هستند که  برای دم کردن چایی از آن استفاده می کنند و با استکان ها، نعلبکی ها و قندان ها یک مجموعه کامل را تشکیل می دهند. در این میان قوری های شیشه ای و بلوری خیلی طرفدار دارند و در حراجی شیشه و بکور سیتی پلاستیک نیز موجود می باشند.

قندان بلور

قندان ها مانند سایر وسایل دیگر خانگی  در دکوراسیون خانه ها و در انواع مدلها ساخته می شوند.  خرید آن بستگی به سلیقه ی شما دارد.  قندان ها در جنس های مختلف نیز ساخته شده اند بهترین جنس قندان ها چینی ، بلوری و شیشه ای هستند. سعی کنید در هنگام خرید آن قوری و فنجان را که برای پذیرایی از مهمان ها خریده اید در نظر بگیرید تا با آنها هماهنگ انتخاب کنید و به اصطلاح امروزی ست باشند، امروزه چای جایگاه ویژه ای در بین همه ی افراد دارد و طرفدار زیادی دارند پس داشتن همه ی وسایل های چای برای پذیرایی به شما کمک میکند به خوبی از مهمان های خود پذیرایی کنید.

قندان های بلوری زیبا در مدل های مختلف و طرح های زیبا، با قیمتی های معقول. در این فروشگاه و در دسته ی حراجی شیشه و بلور، قندان های شرکتی و خانگی به فروش میرسد.

لیوان های شیشه ای و بلوری

لیوان ها و وسایل شرب و نوشیدنی از مهمترین وسایلی هستند که انسان در هر مکانی با آن ها سرو کار دارد. در خانه، سرکارم شرکت و هر مکان دیفری که بنگرید حتما لیوان های شیشه ای یا پلاستیکی را در آد جا می یا بید. از همیمن رو سی تی پلاستیک با توجه به اهمیت ویژه ای که این وسایل دارند، در حراجی شیشه و بلور این وسایل ها را قرار می دهد. لیوان های شیشه ای و بلوری در مدل ها و طرح ها مختلفی در فروشگاه موجود می باشند.

در همان دسته ی لیوان های شیشه ای و بلوری، نیم لیوان ها نیز موجود می باشند که از لیوان های معمولی کوچکتر هستند و کمی از استکان ها بزرگتر هستند. جنس های خوب و با کیفیت نیم لیوان های شیشه ای بسیار مناسب می باشند. با توجه به حراجی و قیمت کم آن ها این دسته از وسایل بسسیار عالی می باشند.

بشقاب های بلور و شیشه ای

اگر چه بشقاب های چینی و جنس های اکروپال امروزه به نوعی در میان اقشار مختلف جامعه رواج دارند و مد شده اند. اما بشقاب های بلوری و شیشه این ینز زرافت و زیبایی خاص خوشان را دارند و به نوعی طرفدار های خاص خود را همیشه میابند. با توجه به این که بشقاب وسیله ای است که یکی از مهمترین و ابتدایی ترین وسلیه برای انسان به حساب می آید و اهمیت ویژه ای در زندگی انسان دارد، این وسیکله در مدل های متنوع و گوناگونی به بازار عرضه می شود. در سیتی پلاستیک و در بخش حراجی شیشه و بلور این وسایل موجود می باشند. همچنین  قیمت های عالی وجنس های با کیفیت یکی از ویژگی های بارز این فروشگاه می باشد.

نمکدان های بلوری و شیشه ای

نمک از محدود ادویه جاتی است که در ساخت و پخت و پز هر غذایی از آن استفاده می شود. بنابراین وجود نمکدان های زیبا و در عین حال مناسب به نگه داری آن ها و زیبایی سفره ما بیش از پیش کمک می کند. با توجه به اینکه در حراجی بلور و شیشه در سیتی پلاستیک، نمکدان های شیشه ای در مدل های مختلفت  وجود دارند، پس خالی از لطف نیست که به ویترین نمک دان های شیشه ای و بلوری سر بزنیم و جنس های با کیفیت و خوب خودمان را از آن ها انتخاب کنیم.