جاظرفی سینی دار یا آبچکان سینی دار از محصولات کاربردی و مفید برای آَشپزخانه است که طراحی منحصر به فردی دارد.

این محصول عموما از دو قسمت جداگانه تشکیل می شود و دارای دندانه های متعددی برای قراگیری انواع ظرف و ظروف از کاسه و بشقاب و سینی و لیوان گرفته تا قابلمه و قاشق چنگال است. این جاظرفی ها دارای سینی در قسمت زیرین محصول می باشد که برای جلوگیری از جمع شدن آب ظروف شسته شده و لک شدن سینک ظرفشویی طراحی شده است.

جا ظرفی های سینی دار در دو طرح معمولی و تاشو در بازار موجود است. جا ظرفی های سینی دار اصولا از جنس استیل هستند. این نوع جاظرفی برای فضاهای محدود و آشپزخانه های کوچک مناسب هستند. جا ظرفی و جای قاشق و چنگال در برخی از این آبچکان ها به صورت مجزا است.

جا ظرفی سینی دار

جا ظرفی سینی دار

چنانچه پس از شست و شوی ظروف نیاز به فضایی دارید که آنها را به صورت مرتب بچینید تا آب آنها کاملا خشک شود، می توانید با خرید جاظرفی سینی دار از مزایای آن بهره مند شوید. با استفاده از این جاظرفی علاوه بر خشک شدن آب ظروف شسته شده می توانید آنها را به صورت مرتب در قفسه های مخصوص بشقاب و لیوان و قاشق و چنگال قرار دهید تا همیشه کاملا منظم و مرتب برای شما قابل استفاده باشند.

این جاظرفی ها در ابعاد کوچک، متوسط و بزرگ قابل دسترس است. این محصول با فضای بسیار کمی که اشغال می کند، می تواند مشکل کمبود جا و فضا را برای قرار دادن انواع ظرف و لوازم پلاستیکی لوکس آشپزخانه شما حل کند.

زمانیکه با کمبود فضا در کابینت های آشپزخانه مواجه هستید و امکان آسیب دیدگی ظروف چینی آشپزخانه شما وجود دارد می توانید با خرید جاظرفی سینی دار بخش عمده ای از آنها را داخل این محصول قرار دهید تا برای استفاده روزانه شما در دسترستان باشد. زیرا این محصول علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد، با داشتن فضایی مناسب انواع ظروف آشپزخانه را بدون اینکه دچار شکستگی یا آسیب شوند، در خود جای می دهد.

همچنین شما عزیزان می توانید برای خرید انواع محصولات پلاستیکی از سایت ما ( سیتی پلاستیک ) خرید خود را انجام دهید.