شاید شما هم با افت روز افزون ارزش سرمایه نقدی در این فکر باشید که هر چه سریع تر کسب و کاری را راه اندازی نموده و یا به طریقی آن را سرمایه گذاری نمایید تا شاهد کم ارزش شدن سرمایه خود نبوده و یا حتی بتوانید به طریقی باعث اشتغال زایی و سرمایه گذاری بهینه باشید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با یک مورد مناسب به منظور ایجاد و یا گسترش کسب و کار خود را به شما معرفی نماییم که این روز ها کم و بیش بر سر زبان ها افتاده و اکثریت با آن آشنا هستند.

شاید شما هم نام فروشگاه های دو هزار تومانی، پنج هزار تومانی، ده هزار تومانی و … را شنیده باشید ، اما کمتر کسانی هستند که نسبت به این بازار و فواید و بازدهی آن توجهی نموده باشند ، اما در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با فواید سرمایه گذاری بر روی این محصولات آشنا نماییم تا بتوانید از این طریق مسیری را به منظور افزایش سود دهی کسب و کار فعلی و یا آغاز کسب و کاری سود آور را تجربه نمایید.

فروش انواع لوازم و اجناس مختلف که تنها و تنها ارزشی برابر با دو هزار تومان دارند، خود به خودی خود مطمعناً مطلبی جذاب است چرا که همگی می دانیم ارزش دو هزار تومان پول نقد تقریبا به قدری است که می توانیم آن را به کل نادیده بگیریم، و شاید مهم ترین جذابیت این کسب و کار به عنوان یک فروشنده می تواند همین موضوع باشد که مطمعناً کالایی با ارزش دو هزار تومان افراد را اگر حتی قصد خرید جنسی را نداشته باشند به خود جذب خواهد نمود.

اما جذابیت این کسب و کار به همین جا محدود نمی شود، در ادامه سعی می کنیم تا چند مورد دیگر از ویژگی های این کالا های دو هزار تومانی را به شما معرفی نماییم ، تا با دیدی روشن تر به این کسب و کار کوچک نگاه بیندازید؛ به این منظور لطفا تا پایان این مطلب ما را همراهی فرمایید.

چر ا کسب و کار فروش اجناس دو هزار تومانی جذاب و پر بازده است؟

چر ا کسب و کار فروش اجناس دو هزار تومانی جذاب و پر بازده است؟

چر ا کسب و کار فروش اجناس دو هزار تومانی جذاب و پر بازده است؟

  • تنوع در انواع کالا : مورد اول که به آن اشاره آن اشاره می نماییم تنوع بالا این کالا می باشد که بازه بسیار وسیعی دارد به عنوان مثال این کالا ها می توانند شامل انواع لوازم آشپز خانه کوچک اما کاربردی باشند و یا حتی لوازمی باشند که حالت جایگزین عضو از کار افتاده همانند دستگیره های قابلمه شما را داشته باشند که در عین حال که خیلی کم ارزش هستند اما بسیار کمیاب بوده و شخص خریدار به هنگام دیدن آن ها حتما چند مورد از آن را خریداری می نماید.

اما تنوع این اجناس به همین موارد محدود نمی شود و می تواند انواع اسباب بازی ها، وسایل مورد نیاز خانم های جوان همانند انواع تل و گل سر و یا انواع لوازم التحریر و وسایل تزیینی و… را شامل شود.

  • قیمت جذاب برای مشتری: مهم ترین دلیل فروش تعداد بالای کالا های دو هزار تومانی قیمت ارزان و جذاب آن ها است چرا که قیمت به حدی پایین است که مشتری در صورت حتی اندک تمایلی آن را خریداری خواهد نمود هر چند که این کالا ها برطرف کننده نیاز هایی هستند که مشتری ها را ترغیب به خرید می نماید.
  • کاربردی بودن محصول : درست است که این محصولات از ارزش نقدی بسیار پایینی برخوردار می باشند اما نباید این را دلیلی بر بی کیفیتی و بلا استفاده بودن آن ها دانست چرا که در طرحی و ساخت این محصولات رفع نیاز هایی در نظر گرفته شده تا خریدار را قانع به خرید آن نماید.

حال در نظر بگیرید که ارزش پایین و در عین حال کاربردی بودن این محصول منجر به فروش تعداد بالای آن ها بوده و اگر چه سود فروش از هر کدام جزیی می باشد اما هنگامی که این سود جزیی در تعداد بالای کالا ضرب شود سود قابل قبولی را عاید شما خواهد نمود.

  • سرمایه اندک برای خرید کالا : نکته ی قابل توجه دیگر سرمایه پایینی است که شما برای خرید محصول اولیه نیاز دارید، که البته این متناسب با فروشگاه و کسب و کار و منطقه و ابعاد فروشگاه مقدار هزینه و حجم کالای متفاوتی را می طلبد که بایستی متناسب با هر مورد خرید نمود.

 این ویژگی می تواند برای صاحبان کسب و کار که می خواهند فروشگاه خود را گسترش دهند نیز بسیار جذاب باشد.

  • ماندگاری و عدم مرجوع نمودن کالا : اول آن که این کالا ها در صورت ماندگاری فاسد و یا خراب نمی شوند و به دلیل سادگی در طراحی و پیچیده نبودن کالا احتمال خراب بودن و مرجوع شدن آن ها نیز بسیار پایین است.

 بسیار مناسب به منظور گسترش اجناس فروشگاه شما : مورد دیگر این است که اگر شما یک فروشگاه متناسب با فروش این کالا های دو هزار تومانی دارید می توانید یک بخش کوچک از فروشگاه خود را به این کالا ها اختصاص دهید.

این کار باعث می شود تا مشتری هایی که برای خرید سایر کالا های شما وارد مغازه شده اند، توجهشان به این قسمت جلب شده و چند کالا از آن را به دلیل قیمت ارزان و کاربردی بودن آن ها خریداری نمایند و یا بالعکس خود این قسمت از فروشگاه باعث جلب نظر آن ها و فروش بیشتر فروشگاه شود.

  • محصولات مختص خردسالان : در بین انواع این کالا ها چندین مورد همانند انواع اسباب بازی ها می تواند برای کودکان جذاب باشند و والدین به دلیل قیمت ارزان این اجناس از خرید آن برای کودکان خود استقبال خواهند نمود.

امیدواریم تا اطلاعات کافی در این زمینه را به شما عزیزان منتقل نموده باشیم، اما در صورت تمایل به خرید انواع اجناس دو هزار تومانی شما می توانید با بهترین قیمت و کیفیت این محصولات را از فروشگاه سیتی پلاست تهیه نمایید.

فروشگاه سیتی پلاست یک شرکت معتبر در زمینه پخش، فروش و صادرات انواع لوازم و کالا های پلاسکو در ایران بوده و پاسخگو انواع نیاز های شما برای تهیه ظروف و ابزار پلاسکو با کیفیت و قیمتی مناسب می باشد.