امکان ندارد شما به جایی وارد شوید و از وسایل کاربردی پلاستیکی در آن مکان خبری نباشد. این روزها استفاده از این وسایل به دلایلی از جمله، ارزان قیمت بودن و نیز کاربردی بودن آنها بسیار باب شده است. در این مقاله می خواهیم نگاهی کوتاه به محصولی پرکاربرد به نام کشوهای پلاستیکی داشته باشیم. کشوهای پلاستیکی در اندازه های متفاوت و برای استفاده های مختلفی تولید شده و وارد بازار شده اند. به طور کل کشو ها می تواند از جنس چوب و یا حتی فلز هم باشند. از نظر قیمت و مقرون به صرفه بودن، کشوهای پلاستیکی طرفداران بیشتری دارند.

نام دیگر کشو همان دراور است. از این کشوها می توان جهت نظم دادن به بسیاری از وسایل منزل و غیره استفاده نمود. در واقع مرتب سازی و طبقه بندی وسایل در خانه یا محل کار، از جمله دغدغه های بسیاری  از افراد است. از کشوهای پلاستیکی کوچک می توان برای وسایل کوچکی نظیر نخ و سورن و قرقره، دکمه و حتی لوازم آرایشی و یا داروهایتان می توانید استفاده کنید.

این کشوهای پلاستیکی پرکاربرد، در اندازه ها و ابعاد گوناگونی تولید شده اند. شما عزیزان با توجه به فضای مورد نیاز برای نگه داری اشیاء می توانید ابعاد مختلفی از آن را خریداری نمایید. هدف تولیدکنندگان این کشوهای پلاستیکی، بهینه سازی فضاهای درون محیط، جهت استفاده بهتر و بیشتر از آنهاست. تولید کنندگان کشوهای پلاستیکی تنوع موجود در شکل، رنگ و ابعاد را در نظر گرفته اند و همین عوامل سبب شده تا از این کشوها علاوه بر داشتن کاربردی مستقل، بتوان از آن ها برای بخش های متفاوت نظیر کابینت های آشپزخانه، در انباری ها، کمد ها و حتی در کشوهای بسیار بزرکتر جهت نظم دهی به آن، نیز استفاده نمود.

طبقه بندی کشوهای پلاستیکی

طبقه بندی کشوهای پلاستیکی

طبقه بندی کشوهای پلاستیکی

بهتر است در هنگام استفاده از این کشوها طبقه بندی خاصی را به آنها اختصاص دهیم. به عنوان مثال از اشکال کوچکتر این کشوها برای طبقه بندی انواع داروهای موجود در خانه می توان استفاده نمود. انواع بزرگتر در آشپزخانه جهت قرار دادن مواد غذایی از جمله سیب زمینی و پیاز بسیار مناسب تر است. حتی از اشکال بزرگتر درون کمد های دیواری برای قرار دادن وسایل مختلی نظیر جوراب ها و کیف های جیبی و غیره می توان استفاده نمود.

شما عزیزان می توانید از جعبه ها و قوطی های محکم استفاده شده جهت تقسیم بندی و نظم دهی بیشتر درون فضای درون کشوها نیز استفاده نمایید. به عنوان مثال جعبه های فلزی شکلات، سوهان و گز برای خرده ریزهای داخل کشوهای کابینت آشپزخانه، لوازم التحریر بچه ها، لوازم آرایشی، زیورآلات، ابزارآلات فنی کوچک، لوازم خیاطی و داروها بسیار مناسب و پرکابردند.

در مجموع می توان گفت استفاده از کشوهای پلاستیکی جهت نظم دادن وسایل، در فضاهای کوچکی نظیر آپارتمان ها بهترین گزینه است. این کشوهای پلاستیکی را می توان از دو کشو گرفته تا شش کشو و حتی بیشتر، برحسب نیاز خریداری نمود. از کشوهای پلاستیکی مورد استفاده در آشپزخانه می توان جهت نگه داری قاشق و چنگال علاوه بر قرار دادن انواع مواد غذایی و دستمال ها استفاده نمود. شاید سبک بودن و قابلیت شست و شوی این کشوهای پلاستیکی مخصوصا جهت استفاده در آشپزخانه سبب افزایش محبوبیت و طرفدارن آن باشد.

انواع کشوهای با کیفیت و پرفروش در بازار

انواع کشوهای با کیفیت و پرفروش در بازار

انواع کشوهای با کیفیت و پرفروش در بازار

انواع کشوهای با کیفیت و پرفروش در بازار وجود دارند، که افراد زیادی جهت نظم دادن وسایل خود به خریداری آنها می پردازند. نکته مهم این است که کشوهای پلاستیکی از دوام بسیار بالایی برخوردارند. به عنوان مثال انواع کشوهای چوبی جهت استفاده در محیط های مرطوب نظیر آشپزخانه اصلا گزینه مناسبی نمی باشند؛ چراکه چوب هرچقدر هم از جنس خوبی برخوردار باشد، تحت عواملی نظیر وجود کوچکترین رطوبت به درون آن دچار پوسیدگی، ورم کردگی و از بین رفتن می گردد.

پس چنانچه شما در شهرهایی با رطوبت بالا زندگی می کنید و یا می خواهید جهت نظم دادن به وسایل خود در مکان هایی نظیر آشپزخانه بپردازید، ما به شما دوستان استفاده از انواع کشوهای پلاستیکی را پیشنهاد می دهیم. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که دوست ندارید رنگ پلاستیک همچنان در کشوهای شما دیده شود می توانید از رنگ چوب این کشوها خریداری کنید. انواع زیبایی از کشوهای پلاستیکی با طرح و رنگ چوب وارد بازار شده اند و بسیار مناسب برای افرادیست که تمایل دارند، همچنان از رنگ و ظاهر چوب مانند این کشوها استفاده کنند.

فضا کشو

این روزها طراحی، دیزاین داخلی و چیدمانی زیبا و مناسب برای فضاهای گوناگون در منزل و محل کار، بسیار اهمیت پیدا کرده است. افراد برای این منظور روش های مختلفی را جهت زیباسازی به کار می برند. توجه داشته باشید که تا زمانی که شما نتوانید برای فضاهای داخلی مختلف خود، ریتمی از نظم و ترتیب را سازمان دهید، به هیچ وجه در امر زیباسازی محیط داخلی خود موفق نخواهید بود. در این بین، پیشنهاد ما جهت سازماندهی فضاهاهای داخلی و ایجاد نظم و ترتیب در آنها به خصوص برای فضاهای کوچکتر، استفاده از انواع مختلف کشوهای پلاستیکی حتی به شکل مخفی ( مثلا درون کمد،کابینت، انباری و غیره) در این محیط ها است.

با توجه به کاربردهای مختلف کشوهای پلاستیکی می توانید به خرید آنها بپردازید. همواره سعی کنید تا از مارک های معتبر و معروف در بازار استفاده نمایید، که از جهت کیفیت و قیمت خود را ثابت کرده باشند. امیدواریم که با خواندن این مطالب، اطلاعات مفیدی از کاربرد کشوهای پلاستیکی پیدا کرده باشید.