پخش عمده محصولات ۲۰۰۰ تومانی

محصولات ۲۰۰۰ تومانی

در میان شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و دشواری در استفاده از اقلام گران قیمت، محصولات ۲۰۰۰ تومانی می‌تواند از محبوبیت بیشتری برخواردند. شاید این محصولات پلاستیکی کیفیت اقلام گران‌تر را نداشته باشند اما معمولا برای کارهای مورد انتظار کافی هستند و در کل ‌توانند انتظارات متقاضی را براورده کنند.

اما برای تهیه این محصولات می‌توان به مراکز پخش عمده آن‌ها مراجعه کرد. برای فروش محصولات ۲۰۰۰ تومانی مراکزی در شهرهای مختلف از جمله شهرهای بزرگ وجود دارد که به خوبی این کار را انجام می‌دهند. این مراکز در کنار محصولات ۲۰۰۰ تومانی، فروش محصولات ۵۰۰۰ تومانی و پخش عمده بلور را انجام می‌دهند.

حراجی پلاستیک ۲۰۰۰ تومانی

با توجه به افزایش حجم مهاجرت افراد از قشرهای مختلف جامعه به شهر تهران همچنان پویا است مقادیر بیشتر پخش عمده بلور و پلاستیک متعلق به این شهر است. این موضوع درباره دیگر شهرهای بزرگ مانند تبریز، اصفهان، یزد و مشهد نیز صادق است و پخش عمده بلور و پلاستیک در شهرهای مذکور در ابعاد بالاتری اتفاق می‌افتد. شایان ذکر است که در شهرهای بزرگ به دلیل جمعیت و بزرگی شهر تعداد این مراکز پخش مسلما بیشتر است و به یک یا دو عدد محدود نمی‌شود. امید است در آینده نزدیک خدمات اینترنتی گسترده‌ای برای فروش این محصولات ارائه گردد.

اجناس حراجی ۲۰۰۰ تومانی

شما می‌توانید در تهران و دیگر شهرهای بزرگ مراکزی را بیابید که بیش از ۱۰۰۰ قلم جنس با تنوع رنگ و سایز و با کیفیتی مناسب به نسبت هزینه پرداختی در خود جای داده‌اند.

معمولا قیمت‌ها از ۵۰۰ تومان شروع می‌شود و تا ۲۰۰۰ تومان محصولات عرضه می‌شوند. این اقلام در شکل‌ها و انواع مختلف عرضه و به فروش می‌رسند. نمونه‌هایی از این اجناس شامل انواع لوازم مورد استفاده در آشپزخانه، انواع بلوریجات در شکل‌های مختلف، انواع اجناس خرده پلاستیکی(اسباب‌بازی و صندلی و …) و دیگر موارد هستند که در این مراکز به فروش می‌رسند.

در میان اجناس عرضه شده حتی می‌توان جهیزیه کامل عروس و سرویس کامل سیسمونی نوزاد یافت که این به عدم فقدان اقلام مورد نیاز اشاره دارد.

کیفیت اجناس ۲۰۰۰ تومانی

کیفیت همه اجناس موجود در این فروشگاه‌ها یکسان نیست و شما انواعی از محصولات با کیفیت‌های متفاوت را در این مراکز معتبر خواهید یافت. به این معنا که محصولات این مراکز تنها محدود به اقلام ۲ یا ۵ هزار توانی نیستند و حتی ممکن است اقلام چند صد هزار تومانی هم در آن‌ها بیابید.

خود محصولات ۲ یا ۵ هزار تومانی نیز کیفیت خاص خود را دارند و چندان برخلاف ظاهر و قیمتشان بی‌کیفیت نیستند. این در حالی است که باید بدانید در مراکز پخش بلور و محصولات ۲۰۰۰ تومانی علاوه بر این که می‌توانید محصولات ذکر شده را انتخاب کنید اقلام باکیفیت‌تر و با قیمتی بالاتر نیز موجودند که قادر خواهید بود آن‌ها را انتخاب کنید. در نتیجه مجبور نخواهید بود تنها اقلام ۲ یا ۵ هزار تومانی انتخاب کنید. از این دسته محصولاتی که با قیمت‌های بالاتر عرضه می‌شوند تحت عنوان محصولات لوکس یاد می‌شود.

بخشی از محصولات از خارج از کشور وارد شده و جزو اقلام وارداتی هستند. بیشتر آن‌ها از چین، ترکیه ودیگر کشورهای همسایه وارد می‌شوند.

انواع محصولات پخش شده

همانطور که در ابتدای بحث اشاره شد محصولات مختلفی در مراکز پخش عمده عرضه می‌شوند که ما در اینجا به تعداد زیادی از آن‌ها و مراکز پخش عمده این اقلام اشاره می‌کنیم:

پخش پلاستیک، پخش پلاسکو، فروش پلاستیک، مرکز پخش پلاستیک، پخش پلاستیک عمده، پخش پلاستیک در تهران، پخش پلاستیک لوکس، پخش پلاستیک حراجی، پلاستیک فروشی عمده، خرید پلاستیک از تهران،بازار پلاستیک تهران، بازار پلاستیک ایران، پلاستیک دو هزار تومانی، پلاستیک حراجی ۲۰۰۰ تومانی، پلاسکو دو هزار تومانی، اجناس حراجی عمده، اجناس ۲۰۰۰ تومانی، مرکز فروش پلاستیک حراجی، حراجی عمده ۵۰۰۰ تومانی، پخش شیشه و بلور، لوازم خرده ریز آشپزخانه، پلاستیک لوکس

این محصولات ۲۰۰۰ تومانی در اصل از کجا می‌آیند؟

با توجه به قیمت پایین این دسته از محصولات شایعات زیادی مبنی بر این که محصولات ذکر شده از کجا می‌آیند و چه فرایند تولیدی را طی می‌کنند برای مخاطبان بوجود می‌آید. به راستی این محصولات از اشیا بازیافتی تهیه می‌شوند؟

مدتی این حدس و گمان در میان مردم وجود داشت که محصولات ۲ و ۵ هزار تومانی و همچنین پلاسکوهای موجود در بازار از کیفیت پایینی برخوردارند چرا که ازش بسیار پایینی دارند. در ادامه شایعات دیگری نیز دامن‌گیر این اقلام ارزان قیمت شد که حاکی از ساخت آن‌ها بوسیله اشیا بازیافتی از بیمارستان‌ها، زندان‌ها و دیگر اماکن جمعی مانند خوابگاه‌ها و رستوران‌ها استفاده می‌شود. سازندگان محصولات این اشیا را از مراکز ذکر شده خریداری می‌کنند و از آن‌ها به عنوان ابزاری برای تولید پلاسکو استفاده می‌کنند.

طولی نکشید تا جواب این شایعه‌ها داده شد و مشخص شد که این صحبت‌ها از اساس دروغ است و تنها یک شایعه بزرگ برای تخریب و جلوگیری از خریداری محصولات مذکور است. این رخدادها به سال ۹۱ تا ۹۳ برمی‌گردد. اما رئیس سازما غذا و داروی وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۳ رسما این شایعات را بی‌اساس خواند و به شکلی جدی آن‌ها را تکذیب کرد. وی با بیان این مطلب که ضایعات بیمارستانی در دسترس مردم نیست و شهرداری اجازه مخلوط آن۲ها با ضایعات دیگر را ندارد قویا این شایعات را کذب خواند.

محصولات پلاسکو تحت نظر سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت تولید می‌شوند و مجوز رسمی از این سازمان را دارند. در نتیجه حق استفاده از ضایعات برای ساخت موارد مصرفی را ندارند. در مجموع مقامات وزارت بهداشت به این موضوع تاکید کردند متقاضیان محصولاتی را مورد استفاده قرار دهند که نام و نشانی مشخص و معتبری از تولیدکننده بر روی آن درج شده باشد. همچنین بیان کردند که مردم در خرید محصولات ارزان به مانند محصولات ۲۰۰۰ تومانی و البته ۵۰۰۰ تومانی دقت عمل بیشتری به خرج دهند.