برای خرید و فروش پلاستیک به طور عمده در پایتخت کشور،  دانستن آدرس های بازار پلاستیک تهران می تواند به عمده فروشان و صاحبان فروشگاه ها کمک کرده تا بهترین اجناس را خریداری کنند. از این رو در این مقاله به اطلاعات در مورد بازارهای مهم پلاستیک که شاید همه به نوعی با آنها آشنا بوده می پردازیم.

بهترین بازارهای پلاستیک تهران

یک فروشگاه بزرگ پلاستیک فروشی به دلیل تنوع زیادی که دارد،  و هر کدام از اجناس آن از تولید کننده های مختلف می باشد،  یکی از بزرگ ترین و متنوع ترین مغازه ها است.

بنابراین در بهترین بازارهای پلاستیک تهران انواع وسایل ریز منزل و درشت را می توان دید،   که به راحتی اقلام مورد نیاز در آنجا تهیه می شود.

همچنین در فروشگاه های عمده پلاستیک لیست تمامی موجودات و کالاها در اختیار خریداران قرار می گیرد،  و با توجه به نیاز خریدار کالاها تحویل داده می شود.  هر خریداری نیز باید علاوه بر اطلاعات از قیمت و کیفیت اجناس نیز مطلع باشد.

به همین دلیل لیست  تمامی کالاها به همراه  قیمت آنها با توجه به اطلاعاتی که خریدار به آن نیاز دارد در اختیارش قرار می گیرد،  که  طور عمده به فروش رسیده و توزیع می شود.

اجناس موجود در مغازه پلاستیک فروشی

اجناس موجود در مغازه پلاستیک فروشی

اجناس موجود در مغازه پلاستیک فروشی

قبل از آنکه بازارهای مهم پلاستیک و آدرس آنها را معرفی کنیم،  لیستی از انواع اجناس مورد نیاز در فروشگاه های عمده پلاستیک و کارخانه پلاسکو را توضیح داده تا با اطلاعات کافی نسبت به خرید ملزومات و اجناس مغازه خود اقدام نمایید.

مهم ترین اجناس که در لیست یک فروشگاه پلاسکو ( پلاستیک فروشی) به صورت ریز و درشت  وجود دارد،  شامل چند دسته هستند.

لوازم خرده ریزه آشپزخانه و منزل،  لوازم فلزی جات،  اسباب بازی های پلاستیکی،  لوازم خانگی غیر برقی، لوازم بهداشتی و نظافتی در این دسته ها قرار می گیرند.

در واقع  پلاستیک فروشی یکی از متنوع ترین فروشگاه هایی است که همه جور تنوع در خرد و ریز و درشت اجناس را می توان در آن پیدا کرد.

لیست اجناس پلاستیک فروشی

برای اینکه بدانید چه محصولی را بخرید که مورد نیازتان است،  و همینطور پلاستیک فروشی های عمده در تهران چه اجناسی را موجود دارند.  ما چند نمونه از محصولات را در هر یک از دسته ها ذکر کرده تا با خیال راحت و با استفاده از این اطلاعات بتوانید محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید.

البته موارد ذکر شده فقط بخشی از اجناس موجود در فروشگاه عمده پلاستیک فروشی برای آشنایی شما عزیزان می باشد.

لوازم پلاستیکی آشپزخانه و منزل

لوازم پلاستیکی آشپزخانه و منزل

لوازم پلاستیکی آشپزخانه و منزل

  • جهیزیه پلاستیکی عروس،  آبکش و لگن پلاستیکی، وسایل آشپزخانه پلاستیکی و…..
  •  لوازم فلزی جات
  • قاشق و چنگال،  یخدان فلزی،  فلاسک و……
  • اسباب بازی پلاستیکی و سیسمونی کودک
  • لوازم خانگی غیر برقی
  • چهارپایه و صندلی حمام،  سبد رخت پلاستیکی،  فایل و دراور پلاستیکی،  صندلی پلاستیکی،
  • لوازم بهداشتی و نظافتی
  • خاک انداز،  سطل آشغال،  چرتکه پلاستیکی،  پارو پلاستیکی، شیشه شوی پلاستیکی،  جارو و…..

بلورجات

آدرس بهترین بازارهای پلاستیک تهران

آدرس بهترین بازارهای پلاستیک تهران

آدرس بهترین بازارهای پلاستیک تهران

پیدا کردن آدرس های بازار های بزرگ پلاستیک در تهران شاید کمی مشکل به نظر برسد.  بنابراین در این قسمت به سه بخش بازارهای پلاستیک در تهران اشاره می کنیم که بزرگ ترین و اصلی ترین بازارهای پخش پلاستیک هستند.

بازار پلاستیک صالح آباد

اولین بازار پلاستیک در صالح آباد تهران می باشد. این بازار به دلیل آنکه اغلب جنس های چینی وارداتی می فروشد،  معروف است.  بنابراین اگر قصد خرید محصولات پلاستیکی خارجی دارید،  می توانید به این بازار مراجعه کنید.

آدرس بازار صالح آباد: تهران،  بزرگراه آزادگان،  مابین بزرگراه شهید کاظمی،  و بزرگ راه بهشت زهرا

بازار پلاستیک امام رضا (ع)

در این بازار بیشتر کالاها و اجناسی به فروش می رسد،  که تقریبا حراج هستند.  البته بخشی از بازار نیز به کالاهای لوکس پلاستیکی اختصاص دارد.

آدرس بازار امام رضا ( ع): تهران،  سه راه افسریه،  اتوبان امام رضا،  بعد از میدان آقانور

بازار پلاستیک تهران پارس

محدوده تهران پارس محل پخش پلاستیک فروشی های قدیمی است،  که بسیاری از تولید کنندگان مطرح در این زمینه در این بخش از شهر فعالیت می کنند.

آدرس بازار پلاستیک تهران پارس: تهران،  سه راه تهران پارس،  اتوبان دماوند،  خیابان اتحاد

کلام پایانی

در آخر این نکته را متذکر می شویم،  که مهم ترین موضوع در خرید پلاستیک مرغوب و قیمت مناسب پیدا کردن یک توزیع کننده قوی در بازارهای بزرگ پلاستیک می باشد. بنابراین پیش از اینکه بازار پلاستیک را هدف قرار دهید،  از یک شرکت پخش برای توزیع جنس خوب و در دسترس اطمینان حاصل نموده  و با این روش سبک کاری خود را برای خرید پلاستیک مشخص کنید.